reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Joasiu smacznego! Jak apetyt dopisuje i maz funduje trzeba korzystać!
Emka i chyba Princeseczka no i Aob mają duże maluszki, u mnie 1,72cm dzis to tez nie mało.

Bafinko, gdzie Ty kochana jesteś?
 
Witam wszystkie przyszłe mamy które doszły pod moją nieobecność.
Princeseczka następna wizytę mam 2 maja.
Termin porodu według om 17 listopad Ale pani doktor powiedziała ze raczej będzie ok 25 listopada ze względu na wczesna ciążę. Jest to 5-6 tydzień. Boże jak ja się cieszę
 
Dominika naprawdę suuuperrr wiadomosc! :-D oby wiecej takich tutaj :-*

Agucha tez swoje juz przezylas :-\

Moj fasol tez powinien miec kolo 1,5cm dzis, a jak jest naprawdę zobaczymy za tydz :-)

Czekam na meza, bo ma mi przywiezc jakies smakolyki :-)
 
Ja jem kukurydzę, taka na kolbie ugotowana.. Nie powala ale idzie zjeść i to nie zupa hihi.
Aa jeszcze Milagros będzie miała sporego maluszka i Dorota.. Wiadomo im termin wyższy tym dzidzia większą.
 
Ja jem kukurydzę, taka na kolbie ugotowana.. Nie powala ale idzie zjeść i to nie zupa hihi.
Aa jeszcze Milagros będzie miała sporego maluszka i Dorota.. Wiadomo im termin wyższy tym dzidzia większą.
Ale mi narobilas ochoty na kukurydze! O matko! Jak zaraz nie zjem to nie wytrzymam :D mam pelno sliny w buzi :D


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Do góry