reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

320d023e9887856fc78b6b988d5d68a9.jpg
patrzcie jakie bajki przez przypadek znalazlam w internecie hihi


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Migduch.. Bardzo mi przykro..


Tez mysle, ze to na podstawie tamtego kalendarza. Z tym, ze my to Ponoc zle sprawdzamy bo oni liczą datę poczęcia inaczej czy wiek matki, a nie po naszemu. Z tym, ze trzeba byłoby poczytać dokładnie a mi się nie chce. To chyba jak test z soda hihi.
Gosiu a masz jakąś pod ręką?
 
Lilith no z tabelki mi to nie wyszło, a teraz zrobiłam na baby online taki gdzie sie wpisuje date poczecia i datę urodzenia i wyszla mi dziewczynka - czyli Zuzia. Na to bobo też zrobiłam i też dziewczynka - byłoby super, choć wiadome, że najważniejsze żeby było zdrowe
 
Joasia aż tez sprawdzę, wiadomo że chcemy by było zdrowe ale kto nam broni pobawić się w takie apki czy programy. Ja ze względu na synka mysle, ze drugi chłopak byłby super, mogliby się bawić razem choć ciągle mam przeczucie, ze będzie dziewczynka.
Dzis na scanie babeczka mówiła, że już sprawdzają od 14 a nie od 16tc, na prenatalnych na pewno by mi nie powiedzieli w szpitalu. Jeszcze boje się tak daleko myślami wybiegac kurcze..
 
reklama
Palula mieso w kostke wieprzowe podsmażam , a sos to tylko robię bulion z wody i vegety, ziarenko ziela i jeden liść potem mieszam mąke , troszke bulionu i smietane w sloiczku i tym zageszczam :) dodaje podsmazone miesko i cala filozofia mojego sosiku :)
 
Do góry