reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mama czworki mocno trzymam kciuki za Ciebie i fasola... badz dobrej mysli :-*

Maleducada mi banany tez najlepiej smakuja obecnie i musze jesc zanim wstane :-)

Joasia zielony groszek ma racje nie stetuj sie kochana :-*
 
reklama
Mama czwórki trzymam mocno kciuki i csekam ba wiesci!!

Banana nie przelkne.. Za ciężki dla mnie..
Aob przykro mi, że nie jest tak jak być powinno..
Joasia my razem w środę idziemy. Na którą masz?
Dex zawsze sypial u siebie, to cud ze zasnal u nas..
Popołudnie spedzilam nad kiblem..tak źle to jeszcze nie miałam.. Ale apetyt może być, zjadlam żurek a teraz jabłka zielone, szok.
 
Dzięki dziewczyny. Niestety nie wygląda to najlepiej. Po badaniu to już żywo czerwona krew. Lekarz podejrzewa puste jako plodowe. Dostałam dupka i do domu. Powiedział mi ,że standardowo czekają tydzień w takiej sytuacji ,a jeżeli dostanę inensywnego krwawienia wcześniej to mam wrócić do nich na ocenę czy macica wymaga lyzecKowania. Trzymajcie się kochane.
 
Mama czwórki kciukasy mocno trzymam.

Lilith wizyte mam albo 13:30 albo 14:30. Nie pamiętam, bo akurat jak babka dzwoniła przekładać to byłam wtedy na wyjeździe. Ale pewnie we wtorek zadzwoni żeby przypomnieć. A Ty o której?
 
Mama czwórki.. A Ty bety robiłaś? Jeju..trzeba być dobrej myśli.. Wracasz tam za tydzień czy masz ta wcześniej umowiona wizyte??

Joasiu ja mam na 10.45, specjalni brałam na rano bo bym zwariowala hihi. Scan przez brzuch, byleby serducho dalej biło, to dla mnie najważniejsze..
 
Cześć :-) Widzę, że się nad postem zastanawiacie... Ja cały rok w piątki nie jem mięsa, a wczoraj zjadłam mniej niż w inne dni ale zupełnie trzymać się nakazu nie mogłam niestety. Zjadłam 4 posiłki Ale bez mięsa wiadomo:-) a dziś już normalnie bo niestety cały dzień mnie mdli więc nie mogłabym czekać aż tata wróci że święconką ..... no trudno jak się nie da to nie.... :-) Co do mszy rezurekcyjnej to odpada bo mały Kościół, że wątpię abym mogła usiąść...
No i póki co tylko kawałek ciastka zjadłam z świątecznego jedzenia bo niestety reszta jest aktualnie poza moimi możliwościami :-) :-)!
 
Mama czwórki mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Ja nie jem mięsa w ogóle wiec post w sumie nie jest dla mnie jakimś trudem

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Mama czwórki mam nadzieję, że lekarz się myli. To bardzo wczesna ciąża to,że nie widać zarodka nie znaczy że go nie ma. Nie trać nadziei :*

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzięki dziewczyny.
Niestety ale pecherzyk jest tak duży ,że dawno powinno być widać zarodek. Beta przyrastała ładnie, ale była za niska jak na ten etap ciąży. No cóż ,czasem tak bywa. Smutno mi bardzo ale pocieszać się tym że nie straciłam dziecka, tylko po prostu nigdy go w sobie nie miałam.
Życzę Wam z całego serca spokojnych i szczęśliwych pozostałych miesięcy ciąży.
Trzymajcie się ciepło, gdyby jednak coś się zmieniło w pozytywną stronę to się odezwę. Pisanie tutaj w obecnej sytuacji jest ponad moje siły.
 
Do góry