reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Narazie ustaly i mam nadzieję ze juz nie wrócą. Wczoraj wieczorem znowu zaczlelam lekko plamic. Od razu zwiekszyli mi dawkę i bardzo szybko ustapilo. Teraz to juz nie ludze się ze szybciej wyjde. Myślę ze mnie tak koło wtorku wypisza. No chyba ze dziś i jutro będzie spokój to może w poniedziałek.
 
reklama
Pamiętam, pusalas wczoraj i mówiłaś ze lutke juz na 100 zwiekszyli. Lepiej się nie spieszyć jak tak źle tam nie jest i dbają o Ciebie. Co innego jakbyś plackiem leżała i nikt by się nie interesował a tam jednak działają. Będzie dobrze a i do 14 nie wiele zostało, pitem poleci i znowu dzień z głowy.


Ja nie wiem czy mnie ten brzuch od tego kaszlu potwornego bardziej nie boli.
Czy ktoś może pitwierdzic, ze syrop prawoslazowy można w ciazy?
 
Jak tu dziś spokojnie- wow:szok:

Karola- Spoko szpital, że w ogóle z plamieniami Cię przyjęli. Miałaś jakieś inne objawy? W szpitalu , w którym mam zamiar rodzić z plamieniami przepisują dupka lub luteinę, ew. Nospę z zaleceniem oszczędnego tryby życia i wio do domu. Nie wiem co by się musiało dziać, żeby na patologię ciąży przyjęli::confused2:

Byłam na cmentarzu, potwornie dużo ludzi dzisiaj. Pochodziłam trochę bo to bardzo duży cmentarz, a musiałam odwiedzić 2 groby umiejscowione w dalekiej odległości od siebie. Teraz mnie brzuch trochę"ćmi" dlatego emka wysłałam z dzieciakami na Święconkę, a ja się obijam. A co należy mi się w końcu...
 
Jezu dziewczyny mam taki apetyt ze jem trzecia porcje salatki jarzynowej i zagryzam sernikiem [emoji23] kocham święta! <3


f2w39jcgdz0az452.png
 
Tam gdzie rodziłam
Tez zatrzymywali mnie ze wszystkim ale
Trafiałam akurat na prowadzącego mnie ordynatora wiec moze dmuchał
Na zimne , bo raz jak podjechałam po stłuczce autem zeby sprawdzili czy ok to na szczęście nie zatrzymali :)

Kochane dużo spokoju w święta :)


Lilith ja jem rano jabłko mega pomaga choć dzis niezliczona ilośc
Razu biegłam do wc ale na szczęście skończyło sie na strachu :)

No nic lecę pod prysznic s potem odpoczywać jak mały wstanie go będziemy sie zbierać na świecenie pokarmów :) buziaki ps wyciągnę pierwszy raz meza na świecenie w końcu ze wzgl
Na dziecko musi sie uczyć :)
 
Gosiu smacznego!

Emka sprawdzę to jabłko.. A słabo Ci nie jest do tego?

Czy ktoras z Was wie co z tym syropem prawoslazowym? Piszą w necie, że można a na syropi, ze nie są znane skutki wiec nie zalecają. To ma alkohol to aż strach.. Jakieś doświadczenia?
 
My po świeceniu byliśmy u teściowej. Brała się za szykowanie obiadu. A ja do niej: mięso dziś? Hehe. Za chwile jednak schowala do lodówki. Poradzilam jej kluski z serem i to też zrobiła.

Teraz Zuza śpi w aucie. Siedzę z nią pod wydziałem na polibudzie, bo tatuś pracoholik poszedł sobie utwardzić próbki.
 
Lilith nie pomogę z syropem .

Wiesz co słabo mi czy jem czy nie jem zdecydowanie więcej powietrza potrzebuje niz wczesniej .

Ulo my dzis szykujemy kaczkę ba przyjazd teściów :p
Apropo postów :p
 
Chyba węch odzyskuje bo zrezygnowawszy z tego syropu zas robie te dziwne mikstury..dopiero odkrylam ich przykry zapach..

Na miso to ja patrzeć nawet nie mogę..

Emka za dnia tez to odczuwam ale z tym można funkcjonować, za to piranki dramat..dużo czasu zajmuje mi zmobilizowanie się, ubrać się nie mogę no nic.. Dobrze, że syn nie pogania tylko siedzi u siebie i czeka.
W ogóle to dziś w nocy spal z nami, 2 raz odkąd się urodził się to zdarzyło. Wzielam go po 6 bo bidulek się dusil a jak z noskiem pirobilismy to się troszkę za bardzo rozbudzil i co się sam męczyć u siebie z zaśnięciem będzie. Juz widzę, że hormony działają..
 
reklama
Wyszlam dzis, ale nie czuje sie najlepiej.. mam nadzieje ze dam rade w do zemdlec..

U nas w pt jest tylko post w sobote je sie normalnie, ale ja w tym roku oczywiście nie poscilam za bardzo..

Moj mnie juz wkurza jak nic :-\ myslalam, ze choc troche milej bedzie, bo swieta, bo bylam w szpitalu, a tu lipa.. teraz to az zaluje, ze tam nie zostalam...

Karola dzidzia najwazniejsza, a swieta zleca nawet nie wiadomo kiedy :-)

Lilith ja tez nie orientuje sie jak z takim syropem jest..

Emka, lilith zdrowka dla dzieciaczkow :-*

Samotnaja ja tak mam i stad lezalam w szpitalu.. uwazaj na siebie i duzo jedz i pij..

Wesolych Swiat mamusie :-*
 
Do góry