reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

To znaczy ze bedzie dobrze!

Ja jestem strasznie przesądna i czasem mnie to aż dołuje :(


f2w39jcgdz0az452.png
to ja jestem chyba jakas dziwna :D bo nic mi sie nie sni, i jestem spokojna, az za bardzo...
 
reklama
Katharinka, ja też mam wtedy ale sama ginke, chyba że wysepie scan hihi.

Dorota, panele się szybciutko kładzie. Ważne byś Ty była zadowolona. U nas hydrauliki nie było..choć maz w sumie klad nowa wannę, nowa umywalkę, kafle od sufitu po podłogę.. Pouzerasz się ze swoim ale później będziesz zadowolona!

Jest, w koncu coś czuje.. Tylko problem polega na tym, że tylko ropę..obrzydlistwo, nie wiem co z tym zrobić..
 
Lilith najpierw te wykładziny, jak to się nie sprawdzi za jakiś cząstek to panele będziemy kłaść, tam też łazienka gola więc też będziemy robić z kolejnej wypłaty, najpierw podłogi, ściany i aby móc się umyć i uprac a resztę to z biegiem czasu łazienkę też w kaflach planuje, i jeszcze ten dodatkowy pokój dla Oli za jakiś czas bo on taki goły jak łazienka.
Jestem dobrej myśli.
Fajnie ze przestało cie boleć, ja dziś trochę obolała.

Dziewczyny sny nie mogą wpływać na nasz los, dajcie na luz, lepiej w Boga wierzyć niż w sny
 
I widziała mojego gina w szpitalu. A ja miałam mieć dziś wizytę tylko jego sekretarka przełożyła. Bedzie się tłumaczył w środę za moje dodatkowe dni stresu.
 
Dagi tak jak Lilith pisała, ja też znam przypadki kobiet które krwawily nawet do 5miesiąca w terminach gdzie normalnie byłaby miesiączka.

8tydzień właśnie taki jest, albo bezobjawowy albo coś się dzieje. Mimo wszystko myśle,że będzie ok. :-) przy poronieniu zaczęłam plamic w 7 tyg, i tylko plamilam krwawilam dopiero po lekach.
Może u Ciebie jednak będzie wszystko dobrze? :-)

Witam nowa mamusie. ;)

Ja dziś dalej nieprzytomna. Skocze na miasto i później biegiem do wyrka.

Kciuki za wizyty ;)

Aob oby Ci się udało jutro wyjść :)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Dorota, tak szczerze to zależy jak masz je juz zawalone. Mnie wczoraj lekarka opierdzielila za te domowe sposoby, mówiąc że nie zawsze tak można coś wyleczyć a niestety przedłużanie sobie takuego stanu tez dobre nie jest. U mnie to juz Tragedia była, zapachów nic nie odczuwam..
Na piczatku dobra inhalacja ale jak szybko nie ma rezultatu to ta plukanka. Wyplukujesz ta ropę z zatokow, jeśli jednak jej jest już za dużo to się nie uda.. Dała mi penicyline, jest bezpieczna awet na piczatku ciazy. Nim szłam do lekarza to piczytalam i faktycznie, jak poważna infekcja to lepiej wziąść leki bo mniej zaszkodzą.
Te napary, picia, krople..Nic a nic już nie pimagalo, żadnej reakcji nie było.
Jakbym na początku choroby mogła wybierać to sol Nessi albo od razu ta plukanka zatok.

Z finansami przy remoncie to Tragedia..najpierw to co mus a potem powolutku.

Joasiu to ciesze się, że z dzidzia wszystko dobrze. A do ginka nie możesz teraz zadzwonić by Cię przyjął?

Milagros a jak choroba?
 
reklama
Do góry