reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Lilith dzwoniłam na jego sekretarke, ale nie odbiera. Jedyne wytłumaczenie że może sobie od gabinetu prywatnego zrobil wolne albo ma dziś szpital.
 
Emka trzymam kciuki!!!


f2w39jcgdz0az452.png
 
Aob ja też nigdy w szpitalu nie potrafiłam się wyspać.

Katharinka - witaj! :-) gratuluję.

Gosia - 5 tc to chyba za wcześnie na serduszko...

Joasia u nas oficjalnie taki podział panuje - ja się zajmuje domem i dzieckiem a mąż zarabia. Ale u Was to wszystko niezbyt fajnie wygląda....
 
Emka juz pewnie jesteś na wizycie, kciuki.

Gosiu Ty niedługo.

Joasiu to może ma szpital. Kiedy Ty masz ta wizyte? 30?
Oj trzeba to pospisywac bo aż głupio ciagle pytać.

Ja się rozruszalam, moj od rana zapierdziela to postanowiłam, że pomogę. Teraz drobnostki ogarniam a jak pojadą na zakupy to zrobię niespodziankę i upieke ciasta oba i sałatki przygotuje. Póki co nic nie boli, jestem zadowolona i lęk juzcdziala..od razu różnice czuje :-)
 
A myślałam, że już w srodku. Ważne, że niedługo Twoja kolej. Oczekiwanie najgorsze ale będzie dobrze!
Który to tydzień? Juz pewnie po 8 to może detektor pitem uruchomisz?
 
Lilith juz sprawdzałam ale nic nie znalazłam dlatego tez panikuje nie pamietam juz jak to brzmiało :) 8t5d jesli dobrze liczę ... Jeszcze 2 panie przede mna jak nie 3 , przeciez oszaleje!
 
reklama
Do góry