reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Aob ja też nigdy w szpitalu nie potrafiłam się wyspać.

Katharinka - witaj! :-) gratuluję.

Gosia - 5 tc to chyba za wcześnie na serduszko...

Joasia u nas oficjalnie taki podział panuje - ja się zajmuje domem i dzieckiem a mąż zarabia. Ale u Was to wszystko niezbyt fajnie wygląda....
To do mnie? :D
Bo ja 6t5d :D

JESTEM W DRODZE DO LEKARZA!!! strach mnie nie opuszcza..


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Emka prywatnie chodzisz? U mojej gin ten sam problem. Ja rozumiem jeszcze na NFZ,ale kurcze place 150 zł za wizytę wiec fajnie byłoby nie czekać godziny czy dwóch. Ehh. Cierpliwości. Trzymam kciuki :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Czesc dziewczyny:-)

EmKa trzymam kciuki za Twoja wizyte. Daj znac jak bedziesz po :-)

Ja dzisiaj caly dzien leze. Czuje ze cos mnie brzuch ciagnie. Od wczorajszej wizyty mam jakies fazy... ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ulozy.
 
reklama
Zielony prywatnie i chyba najdroższe wizyty jakie miałam u gina !!! 220 płn z usg! Masakra jakas jestem tak wkurzona tym bardziej ze moi Rodzice tez mieli jakies tam plany dziadek miał
Wpaść do młodego na chwile bo wiadomo ile roboty przed świetami .
 
Do góry