reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Katharinka witaj! :)
Też jestem z De i faktycznie mają tu bardzo dziwna politykę jeśli chodzi o opiekę lekarską albo my z Polszy wynieslismy takie cackanie się ;). Mój termin do gina na 6 kwietnia i wcześniej też nic nie szło załatwić :D
 
reklama
Katharinka witaj! :)
Też jestem z De i faktycznie mają tu bardzo dziwna politykę jeśli chodzi o opiekę lekarską albo my z Polszy wynieslismy takie cackanie się ;). Mój termin do gina na 6 kwietnia i wcześniej też nic nie szło załatwić :D
to mamy ten sam termin :D ja tez na 6 kwietnia :D moglam wczesniej ale jade teraz na tydzien do Polski i zaraz mam wiyzte jak wroce :)
 
Joasiu współczuję przyjaciółce, dupka nie można przestać brać tak odrazu, czemu sobie nie zalatwila, trzeba zmniejszać dawkowanie, no nic wierzę że będzie dobrze, daj znać co z nią
 
witam nowa mamusie ;*
EM KA , Gosia kciuki za wizytke :*
Joasia trzymam kciuki za kolezanke :*
Aob oby bylo wszystko oki bo Ty i dzidzia teraz jestescie najwazniejsi :*
Ja wstalam musze sie wziasc za jakies ogarnianie ;)
Nic mi sie nie chce A mdłosci coraz mocniejsze ;/
 
te mdlosci sa najgorsze.ja ostatnie 2 tygodnie nie mialam zycia przez nie, teraz mecza mnie wszystkie zapachy... kpije kawe a czuje jakbym pila stare zepsute mieso itd.. masakra jakas..

moja bliska kolezanka pare miesiecy temu stracila kolejna ciaze.. straszne przezycia, nie do pozazdroszcczenia :(
 
Hej dziewczyny!
Wstalam wlasnie i snilo mi
Sie, ze widzialam serduszko i slyszalam i wszystko bylo dobrze [emoji7] mam nadzieje ze nie bedzie tak jak sie mowi, ze w snach dzieje sie na odwrot :(


f2w39jcgdz0az452.png
 
Gosia- co to za zabobony z rana:szok: Będzie dobrze i już

Jest wynik bety- nie jest on jakiś oszałamiający, ale wydaje się mieścić w normie. W ciągu 63 godzin przyrosła z 3212 do 6752. Na kalkulatorku wychodzi, że mój średni 2 dobowy przyrost to 76%. Minimalny 48 godz. przyrost wg norm powinien wynosić 66% więc tak jak pisałam wcześniej- nie ma rewelacji, ale wszystko mieści się w normie
 
reklama
12.50 wizyta ;)

ZERO objawow, zeroooooo!!!!
Piersi pare dni temu byly pelne mimo ze nie bolaly.. Teraz sa miekkie i niewypelnione :( apetyt przeszedl - teraz mode z kolei nic nie jesc bo nie czuje glodu ... Zwariuje.. Chyba zwymiotuje z nerwow u tego lekarza :p

f2w39jcgdz0az452.png
 
Do góry