reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Nastał dzisiaj dla mnie dzień sądu ostatecznego ... albo będzie to najszczęśliwszy dzień w życiu ...albo najczarniejszy. Aż mi mdłości z rana przeszły ... mam chyba wszystkie objawy stresu jakie można sobie wyobrazić. I chociaż staram się nie denerwować ... to jednak organizm swoje czuje.
 
NeSsi będzie dobrze. Trzymam kciuki. Daj znać, bo jak u Ciebie będzie dobrze to mi nadal pozostaje nadzieja, że u mnie też :-)
 
Nessi na która wizyta?

Cześć laseczki :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nessi bedzie dobrze :-* musi byc! mocno Ci kibicuje &&

za wszystkie wizutujace takze czymam kciuki i zycze samych pozytywnych wiadomosci :-)

Lilith spalam, nawet nie wiem kiedy padlam...

Priinceseczka matko ja sie wcale Twojej mamie nie dziwie, ze sie boi!! =-O w tamtych latach to i tak dobrze sie to skonczylo, ale teraz byloby latwiej pewnie... ty sie dobrze zastanow, bo choc ja sama w zyciu nir chce cc, a przynajmniej ide z zamiarem sn, to jednak chodzi o Twoje zdrowie badz zycie, a po cc w koncu sie pozbierasz... oczywiście ja cie nie namawiam do niczego tylko przedstawiam swoj punkt myslenia :-)

Milagros kiedy przymiarka? Gratuluje :-D ale w czerwcu to juz mozesz miec brzuszek :-)

Keejti wiem, ze moge na.zadanie, ale jalby cos mi sie stalo pozniej to bym sobie nie wybaczyla, ze narazam tak dziecko.. a nawet wyjsc do kibla obecnie nie mam sily :-\
 
reklama
Dzień dobry. Wieczorem padłam. Dopiero mniej więcej poczytałam.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Mnie brzuch boli z rana, bo mam wzdęcia i w sumie uważam, że od cc to te flaki nie są dobrze poukładane i mi podskakują jeszcze co jakiś czas.

Ja mam w domu 2 latke. Szczere mówiąc wolałabym poltoraroczniaka, bo tak stanowczo nie przedstawiał swoich rządań. Tu nigdy nie wiadomo co jej do głowy zaraz strzeli, albo nie spasuje. Musze ją co chwile zdejmować z szafek czy brzegów różnych mebli. Syzyfowa praca.

W poprzedniej ciąży rzygałan strasznie, a teraz to taka zamuła. Jak nie zjem źle, jak zjem jeszcze gorzej.

Niedawno ważyłam się i było 53. Zobaczymy na wizycie u gina. Ale to będzie po świętach, więc na pewno będzie na plus ;)

Przydałaby mi się w domu kucharka, żeby mi gotowała różne smakołyki.
 
Do góry