reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Hejo:-)
Wstałam dzisiaj taka polamana ze tragedia. Cały lewy bark mnie boli, ale przespalam w koncu cała noc:-)
Co do mdlosci to wczoraj miałam apogeum. Musiałam zjeść coś średnio co 1-1,5 H A potem umieralam...
 
Witam wszystkie zafasolkowane:-) :)
Dzięki za dobre słowa w sprawie zdrowego serca córeczki.
Nie ma nawet kiedy tu zajrzeć i żal mi bardzo z tego powodu, a jak już zajrzę i przeczytam to napisać nie dam rady bo znowu ktoś tam czegoś chce:blink: Przygotowania przedświąteczne niestety nie do końca ogarnięte , ale cóż zrobić. Zaparłam się, że w porządkach tym razem uczestniczyła nie będę i koniec. Bobo najważniejsze i ryzykować nie będę. Mąż musi sobie dać radę. Dla mnie zostaje tylko gotowanie i pieczenie.
Jakoś tak teraz do mnie dotarło, że to jednak stan po 3 cięciach i niestety 2 poronieniach i trzeba na siebie uważać. :yes: Tak pokochałam tego małego człowieczka we mnie, że się zaparłam, że zrobię wszystko ,żeby go chronić, choćbym plackiem miała leżeć do końca ciąży.
Z nowości u nas to tyle, że robiłam betę . beta pierwsza wynosiła 544, a po 120 godz. 3550, więc chyba ok.
Przesunęłam też wizytę z 29.03 na jutro na 15, udało się jakoś wbić na jeden wolny termin.

Nessi- z całych sił trzymam za Ciebie kciuki i życzę z całego serca , żebyś zobaczyła wymarzoną fasolkę. Wierzę, że Twoje nerwy w końcu pójdą w niepamięć i w listopadzie będziesz tuliła ukochanego, wyczekanego maluszka.&&&&&&&

Ivi- powodzenia na wizycie&&&&&&&

Venus- kciuki zaciśnięte&&&&&&&&

Aob- zdrówka życzę, mam nadzieję, że jak najszybciej Cię wypuszczą. Tym bardziej, że jak piszesz to nie podają żadnych leków tylko obserwują. Jak się dzisiaj czujesz, lepiej niż wczoraj? Pozwalają Ci wstawać?

Dziewczyny, ma któraś może jakiś dobry, sprawdzony przepis na biszkopt.?Bardzo bym prosiła o link, jeżeli któraś takowy posiada. Wstyd się przyznać, ale nie umiem piec biszkoptu, a dzieciaki o nim marzą...

Dorota, Ty chyba pisałaś o przypalonym biszkopcie, czy przepis był z neta?
 
Witam wszystkie mamusie ;)
Na forum brałam czynny udział w czerwcóweczkach 2008 a teraz czas zacząć zaglądać do Was :) Jestem w 5 tygodniu ciąży, termin (wyliczyłam sama) przypada na 18 listopada. Jutro mam pierwszą wizytę u gina, robiłam betę w sobotę i wyszedł mi 4-5 tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Życzę Wam wszystkim dużo siły i powodzenia ;)
 
Ja sie nawet nie chwale z jaka waga startuje ale sloniowa ;) bardzo przytylam ponad 20 kilo karmiac piersia....
Ja apetytu wogole nie mam czuje sie wrecz fatalnie ;/
Nessi z calych sil mam zacisniete kciuki najpierw za piekna wysoka bete a nastepnie za pieknego zdrowego dzidziolka :) Ktory tydzien z om ?
Ivi tez trzymam kciuki za wizyte:*
mama czworki ja tez powolutku robie porządki pozamiatam podlogi umyje kurze wycieram itp :)
Witam nowa mame ;)
 
Witamy Daruunia !
Gosia a mówią że przy karmieniu waga spada:/

Jak już jesteśmy przy wadze to zaserwowalam sobie właśnie na śniadanie wielki talerz płatek czekoladowych z mlekiem i nie wiem czemu to zrobiłam bleee po mleku zawsze brzuch mnie boli a tu jeszcze czekolada.

W ciąży z synkiem nie miałam żadnych zachcianek mdłości ani nic, a teraz? Wczoraj teść przywiózł mi torbę słodyczy z Niemiec. Nauk by tu tego nie ruszyć?
 
Princeseczka no nie dziwię się twojej mamie. Moja mama też była w mega stresie kiedy ja rodzilam wody odeszły mi 15.07 o godz 15 a urodziłam następnego dnia o godz 17.15 mama swirowala i panikowala że za długo itp.

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty dajcie znać koniecznie po.

Witam Nowa mamę.
Co do mdłości meczylo mnoe wczoraj do 2 w nocy parę razy sobie rzugnelam i w końcu usnelam.
 
Witamy Daruunia !
Gosia a mówią że przy karmieniu waga spada:/

Jak już jesteśmy przy wadze to zaserwowalam sobie właśnie na śniadanie wielki talerz płatek czekoladowych z mlekiem i nie wiem czemu to zrobiłam bleee po mleku zawsze brzuch mnie boli a tu jeszcze czekolada.

W ciąży z synkiem nie miałam żadnych zachcianek mdłości ani nic, a teraz? Wczoraj teść przywiózł mi torbę słodyczy z Niemiec. Nauk by tu tego nie ruszyć?

No nie w moim przypadku ;/ bylam nawet u rodzinnego z tym ;) Powiedziala hormony i tyle;/ Teraz schudlam prawie 4 kilo ;) Codziennie czuje sie tak samo zle ;(
Ja mam za tydzien wizyte nie ide wczesniej poczekam :)
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny. Właśnie wracam od lekarza póki co zwiększyła mi dawkę leków i kazała przyjść za 6 tygodni. Teraz tylko czekać do 31 żeby zobaczyć czy jest już fasolka :-)
Mama czwórki mogę Ci napisać przepis, ale dopiero wieczorem jak wrócę. Mam sprawdzony i zawsze wychodzi :-) teraz tez będę z niego korzystać :-)
 
Do góry