reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Krjti, Ja nospe mialam brac w razie bolu brzucha a jak zaputalam o.magnez to zapytal mnie doktor czy juz musze w sensie czy mam jakies naerwobole, skurcze etc.piwiedzial ze jak nic takiego nie dolega to zeby poki co odpuscic ten magnez. Ale za to luteine biore caly czas
 
reklama
Ja mam duphaston od dziś z powodu plamienia i nospe forte doraźnie jak brzuch zaboli

U mnie chyba zapobiegawczo ale ginka powiedziała ze mam Progesteron mam w normie wiec ja tak sama nie wiem dlaczego w sumie. Ale dziewczyny tutaj doradzają żeby brać jak lekarz zapisał. I ja w sumie też tak myślę, tylko mam jakieś wątpliwości i bo to nowy inny zupełnie lekarz wiec zaufania człowiek jeszcze nie nabrał

Keejti u mnie ciąża młodsza o 12 dni także ja cie ie rozumiem bardzo mocno...
 
Ja mam półtoraroczną córeczkę nie jest łatwo bo często wyciąga ręce a ja do tego jeszcze ma problemy z kręgosłupem :( do to tego takie dziecko jest strasznie absorbujące i nie może zrozumieć tego że chciałabym sobie zrobić drzemkę... nie wiem jak będzie pozniej ... będę musiała chyba poprosić całą rodzinę o pomoc.

Duphaston dziś dostałam profilaktycznie mimo że wszystko na USG wyszło super a ja żadnych plamień nie miałam więc wydaję mi się że na pewno nie zaszkodzi a jak coś to pomoże- dziewczyny też tak pisały :)
 
Dzięki to nie biorę tej nospy a magnezu niedużo tak jak na codzień.
Katerineczka dokładnie nie mogłam się pozbierać jak usłyszałam że mam 50 procent szans, ale zaczynam wierzyć że będzie dobrze.
Dobija mnie tylko ze nasi rodzice ani grama radości nie okazują tylko że po co nam kolejne dziecko itp od mamy usłyszałam jak powiedziałam że jest krwiak i jeszcze nic nie wiadomo stać was? To niestety tylko doluje.
 
Karola chyba nas jest parę z dziećmi w tym wieku. Mój z września to teraz mam nadzieję że będzie listopad czyli dwa lata z haczykien różnicy. Mi już czasem siostra pomaga bo mam ją na miejscu ale z mężem pracujemy zmianowo i ciągle się mijamy
 
Nie nadrobie...rzygam i mdlo mi na przemian..A wy o zarciu jeszcze to aż mi się gorzej zrobiło.. Ale nie smece brakowało mi tej mojej 'normalnosci'.
Wybaczcie, ze się nie ustosunkuje do wypiwiedzi ale dziś najnormalniej nie mam siły bardziej niż zawsze..
Princeseczka przykre to przez co przechodzilas ale na szczęście skończyło się dobrze.
Aob, Dorota spicie juz?
Tez musze jesc ale no ciężko się zmusić..jedzenie mi i tak nie pomaga..
Ja staruje z 51kg.. Na plusie mam 3kg złapane przed ciążą. Nie przejmuje się waga, zrzuce jak urodze plus jeszcze coś..zawsze tak miałam.
Mam 20m syna, na rekach mam go tylko po kąpieli. Jest nauczony zabawy samemu wiec mogę się położyć czy posprzatac ugotować etc ale teraz zaczyna bunt dwulatka i krzyki w jego wykonaniu są nie do wytrzymania..
 
Keejti a ile masz dzieci ze takie ostre reakcje rodziców ?? Okropne to... Moja mama tez zaskoczona ale .. Juz jej mija raczej.

Lilith chciałaś to masz ;);)

Ja zaraz zasnę... Dobranoc !!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Keejti ja też mam córeczkę z września :) mi na tą chwilę mąż pomaga ale akurat teraz jest taka możliwość ale w przyszłym miesiącu będzie miał już mniej czasu ...
 
reklama
Mania :happy: ja startowalam z wagą 52 kg. :cool2:... Karola:happy2: mi też powieka drga ale nic z tym nie robię poprostu czekam jak mi samo przejdzie
 
Do góry