reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

lilith nie mam powodow zeby jej nie ufac ale dla pewnosci jutro znowu idziemy na wizyte. Dzis nie udalo mi sie dodzwonic.

A mi po zupie wrocily mdlosci-chyba sie ciesze
 
reklama
Polis no to idźcie coby się mała nie meczyla, zawsze lepiej sprawdzić i to enty raz niż coś przeoczyć.
Moi wioza pizze.. A ja nawet o piciu myśleć nie mogę.. Tak marudzilam i mam ale też się ciesze..choć już sobie myślę, że to nie od ciazy a od zatok..
I już sol chłodna..
 
U mnie ciężko bo przeważnie śpię na brzuchu. Nie wiem jak się znowu odzwyczaje i właśnie budzę się bo czuję że na nim śpię
Co do obliczania cykli mam aplikacje sciagnieta na telefon i sama mi oblicza.
 
Gaga ja czasem na brzuchu się położę, ale muszę się powoli odzwyczajać
Ja właśnie uwielbiam spać na brzuchu i co się położe to od razu myśl ze już nie powinnam

Z przyzwyczajenia dopiero gotuję drugie danie bo zupę miałam od wczoraj a już mi ślinka cieknie bo robię mizerie do tego ;)
 
A jeszcze mi się przypomniało: Gaga ja jestem z Krakowa :-)

A co do tej dyskusji o badaniach, ja od lekarza na NFZ dostałam tylko skierowanie na mocz i morfologie i listę tego co mam zrobić dodatkowo płatnie.
 
Poczytalam i dowiedzialam sie, ze tu chorobowo :-\

Zdrowka.dziewczyny dla Was i dzieciaczkow..

Nessi uwazaj na siebie, bo umnie omdlenia sie nasilaly az trafilam tu..

Polis gratuluje serduszka

Zana co za lekarz masakra :-\
 
reklama
No i się popsuło :-( mam wyniki badań.Tsh 3,37 czyli ponad normę. W pierwszym trymestrze powinno być poniżej 2,5-2,00 :-( dzwoniłam do mojej endokrynolog jutro muszę u niej być na 8 rano, była lekko zaniepokojona tym wynikiem. Tym bardziej, że w zeszłym miesiącu mi podwyzszyla dawkę leku.Teraz się boję dziewczyny :-(
 
Do góry