reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny a ja trochę nerwowo bo w nocy miałam jednorazowe plamienie takie bezowo różowe. No i panika oczywiście. Zastanawialiśmy się co zrobić z mężem czy do szpitala cxy czekać. .. Dotrwalismy jakoś do rana plamienia juz nie było, ale i tak poszłam do lekarza i takim oto sposobem zobaczyłam moja Dzidzie :) ciąża młodsza ale wszystko ok, szczegółowo bardziej w odpowiednim watku :)
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za wsparcie i odpowiedzi :-) maleducada ja też biorę EUTHYROX N 37,5. A jak było u Ciebie? Mmmmm ale głodna się zrobiłam :-) Widzę, że większość z Krakowa lub okolicy. A z Wielkopolski ktoś jest czy sama jestem? :-)
 
Stęskniłam się za wami już!! zaraz kładziemy dzieciaki do "walnę się na wyrku" z laptopem i poodpisuje...

Aob - co Ty w szpitalu kobieto robisz... Badania jakeiś Ci już robili? Co się dzieje?

mi została DOBA do badania.. Oświadczam, że jutro zostanę ptakiem, bo zniosę jajo czekając na wizytę do samiuśkiego wieczora... :(
 
LILITH mówisz, że te eukaliptusy pomagają? Muszę spróbować :-) :-) :-) Co do jedzenia to ja muszę jeść często ale mało...
Co do spania na brzuchu to ja czasami śpię, zwykłe cała noc tak spałam ale teraz już mi mniej wygodniej...
 
Ale napisalyscie. Wszystkim przeziebionym życzę zdrowia, mi w ciąży pomagał *spam* syrop spray do nosa i tabletki na gardło są.
 
Hej dziewczyny ja już po badaniu USG na którym zobaczyłam pikające serduszko tak mi ulżyło :) ciąża obliczona na 6 tyg i 2 d :) za jutrzejsze Wasze USG trzymam mocno kciuki. Kurde też się męczę z tym metalicznym posmakiem masakra :(
 
reklama
Ja mam na jutro wizytę kolejną, mąż zapisał mnie do innego gina na 12 mam nadzieję, że ten będzie z powołania :) więc i ja już stresa mam :)
 
Do góry