reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith serio? Tylko się nie denerwuj to kuje mnie mali co póki co i raczej jajniki a podbrzusze jak pobolewa to raczej takie ciepło, jakby pieczenie ale dzięki Bogu też mało kiedy boli, ech nie chce mi się tego tortu robić ale nie mam wyjścia hi. Ty masz wszystkie objawy, szarpanie bo nie masz czym wymiotowac to co Ty chcesz, niejedzenie to też oznak więc nakopie ci zaraz ;-)

Milagros no wizyty co 4 tyg u mnie co 3 tyg

Nessi uważaj na siebie ale to chyba dobry objaw ;-)
 
reklama
Dorota ja kupilam gotowa kaszke bananowa dla dzieci - zbożaki. Wiem, ze zdrowe te produkty nie sa i zawieraja duzo cukru ale jakos czesto to jest jedyna rzecz ktora jestem w stanie w siebie wcisnac jako 1 posilek;) No i mi bardzo smakuje;) Jak masz ochote to tez sobie zrob sama manne sypaną, dodaj dzemu i juz!;)
 
Leze z ta solą Nessi na czole tonie mogę odpisać hihi.. Dobrze, że młody się nie wscieka..
Dorota no ale po magnezie mi dużo lepiej albo od leżenia..dziwne to klucie bo naprawdę bolesne.. A na pustaka tez wymiotowalam, wiec teraz to inaczej.. Wiesz jak zjem to mi lepiej..
Nessi to dobre znaki hihi. Nie wiem czy czytalas mój komentarz do Twojego sposobu?
Joasia skąd ja to znam.. U nas tez afery były jak w Pl mieszkałam..
Netta pewnie ale bierz go może regularnie bo on rozkurczowo działa.
Milagros bidulo..coś nas tu po kolei rozklada.. Jeszcze popołudniu dorzucę do picia ten przepis od Ivi.
Migduch niekoniecznie muszą być poranne mdłości. Ja mam mega naciagi w nocy.. Nie dość że spać nie mogę i latam do WC to jeszcze z miska sypiam.

Kaszki to ja Holle polecam, moj syn tylko takie jadal.
 
Organixy tez mój uwielbiał ale juz jak był starszy, tez świetne jakosciowo i smakowo.. I fakt..nawet smaka narobilyscie hihi. Boje się ruszyć z łóżka bo zas boleć zaczyna a mlody juz niezadowolony..
 
Joasia gdzie na podkarpaciu konkretnie?? Bo ja tez (za niedlugo )

Dziewczynny ja juz po USG. Widzialam fasolka i serduszko. Lekarz powiedziala ze wszystko w porzadku i zeby sie plamieniami nie przejmowac tylko cieszyc ciaza - latwo sie mu mowi. Po badaniu tez lekko plamilam no i wczoraj wieczorem ale skoro mowi ze wszystko ok to chyba ok. Temin z USG na 10 listopada czyli ciaza starsza o 2 dni niz z OM.

Corcia dalej goraczkuje a moje migdaly dalej na cale gardlo mimo antybiotykow. Cos widze ze swieta beda z glowy, nic jeszcze nie zrobilam i nawet myslec mi sie nie chce a co dopieo gotowac i sprzatac. A jak u was przygotowania ??
 
Mam dziś gości odezwę się wieczorem :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja trafiłam na jakieś wredne babsko... Poszłam z wynikami hcg, które robiłam prywatnie to powiedziała, że dla niej one nie są dowodem i kazała zrobić u nich w laboratorium. Więcej nie idę do tej przychodni, do tego powiedziała, że mam nadżerkę, ale jeżeli jestem w ciąży to nic nie mogę zrobić.
 
Lilith nie slyszalam o tych kaszkach, one sa do kupienia w pl?
A co do mdlosci to juz stracilam nadzieje....

polis gratuluje serduszka:))

Chyba sobie trzasne znowu test owu dla swietego spokoju...heheh sama sie z siebie smieje jaki glupol jestem ale co zrobic;)
 
reklama
Zana..szok..

Polis a na jakim tle twoja cora ma ta infekcje moczowego ukl?
Ja to z moim właśnie przerabiam i csekam na wezwanie na scan nerki sprawdzić bo posiew zrobili i to bakteryjne wyszło.. Gratki serducha!
Ja nic nie robie, moi przygotują pewnie..
Migduch są :-)
 
Do góry