reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gaga oooo super, w końcu będę miała jakaś mamusie "z moich stron" a dokładniej skąd jesteś?

Venus trzymaj się, pewnie jakoś wybrniecie z tej sytuacji z lekarzem, mi też tarczyca szalała w tamtej ciąży dlatego teraz na każdą wizytę mam mieć tsh
 
reklama
Maleducada jeżeli mogę spytać co miałaś z tarczyca i jakie miałaś zalecenia? :-( Dzięki za dobre słowo :-) Miałam wyrównane wszystko przed ciążą i teraz nagle bum zamiast spaść wzrosło :-(
 
Aob a jak teraz się czujesz i jak synek?
Venuss lekarka pewnie podniesie dawkę leku, trzymam kciuki za jutro!
Ale tu pyszności..ja bawet na picie patrzeć nie mogę..
 
Venuss ciągle mi niedoczynność wychodziła, trochę się namęczyl lekarz, ale w końcu dobrał mi dawkę taka, że było ok i jakoś ciążę przetrwałam :-) a po ciąży wszystko wróciło do normy. Brałam euthyrox

Gaga to kawałek :-)
 
Co do spania na brzuchu to od kiedy dowiedzialam sie o coazy to nie spie. Czasem poloze sie podczas snu i mysle sobie "ojej jak mi dobrze " a chwile po tym "kladz sie na boku bo jestes w ciazy" i wten sposob to moje"dobrze" bardzo szybko sie konczy ale podkladam jaska miedzy uda i na boku w ten sposob spi mi sie calkiem niezle:-)
Kardiolog zadecydowala dzisiaj ze jezeli moj stan serducha utrzyma sie w takiej kondycji jak jest teraz to bede mogla rodzic sn :-D
Jeszcze w ostatnim.miesiacu mam sie z nia spotkac aby to skontrolowala. Ciekawe co doktorek powie na wyniki badan.mam nadzieje ze on rowniez bedzie za sn
 
Któraś pytała (wybaczcie Ale tak mnie głowa boli ze średnio zapamiętuje co I kto) o tapatalka, korzystam póki co nie narzekam. Musiałam tylko wyłączyć powiadomienia bo mnie irytowalo ze co któraś z was odpowiedziała to mi dzwonił, mało komfortowe przy używaniu np telefonu jako nawigacji. Czasami ja napisze dłuższego prosta to dłużej dodaje, ale jeszcze mi się nie zdążyło żeby mi skasowało co napisałam ;-)

Co do tarczycy, to jak teraz jest ? Ma znaczenie w ciąży czy nie bo różne opinie czytalam. :(

Lilith no coś mnie dopada chyba, ale popijam herbatę z cytryną i czuje się ciut lepiej ;-)


Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Priinceseczka a co masz z sercem jesli moge spytac?

lilith dziekuje duzo lepiej choc i tak slabo i mimo lezenia co chwile slabne.. a synek juz ok siostra moja sie nim zajela poki maz nie zjedzie, ale bedzie wieczorem.. ale serce mi pekalo jak widzialam jak chce do mnie i jaki rozzalony byl i to przed pobraniem krwi.. na chwile dali mi go do lozka to od razu mocno sie wtulil i przestal plakac.. caly czas to przezywam :'(
 
Priinceseczka a co masz z sercem jesli moge spytac?

lilith dziekuje duzo lepiej choc i tak slabo i mimo lezenia co chwile slabne.. a synek juz ok siostra moja sie nim zajela poki maz nie zjedzie, ale bedzie wieczorem.. ale serce mi pekalo jak widzialam jak chce do mnie i jaki rozzalony byl i to przed pobraniem krwi.. na chwile dali mi go do lozka to od razu mocno sie wtulil i przestal plakac.. caly czas to przezywam :'(
Aob przykro mi że musisz dodatkowo tak się stresować rozlaka z synkiem, a co lekarze mówią ?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Aob wrodzone zastawkowe zwezenie tetnicy plucnej. Jestem po balonikowaniu (poszerzaniu),mialam je w wieku 2 lat. Wtedy gradient wynosil 190 i zbili mi do 40 a teraz wynosi 45. Kardiolog powiedziala ze jest podwyzszony ale jak sie utrzyma na tym poziomie to ona puscilaby mnie na porod sn.

Aob kochana a wiadomo jak dlugo bedziesz w szpitalu? Mam nadzieje ze dadza ci kroplowki wzmacniajace i wypuszcza. Moja znajoma jest w 12tc.i ciagle wymiotowala. Nawet pic nic nie mogla. Teraz chodzi codziennie do swojej poradni ginekologicznej gdzie daja jej kroplowke i wraca do domu. Ona jest tam tez rejestratorka i nie wiem czy inna ciezarna tez by tak traktowali czy daliby skierowanie do szpitala
 
Do góry