reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Gaga92 gdzie jestes?! Czekam na relacje z wizyty! :D

Witaj Ziemniaczku! :D
Ja mam nadzieje ze w piatek tez juz zobacze serduszko [emoji7]


f2w39jcgdz0az452.png
 
kurcze a dlaczego jak wstawiam suwaczek to tylko link widac a nie obrazek ? prosze lopatologicznie bo jam z blondynek:p
 
Dziewczyny potrzebuję szybko odpowiedzi w piątek 18 miałam beta hcg 630 , dziś powtórzyłam i wyszło mi 2728 czy to nie za duży przyrost jak na taki czas?
 
Kochane, nie nastawiać się na konkrety bo mamy tu spiro dziewczyn, których terminy się przesunely bo ciaze młodsze. Lepiej się miło rozczarować.

Karola a jak się czujesz? Wiem, że my tu wariatki i trochę swirujemy, szczegolnie ja dzis hihi ale zaglądaj częściej!
Staram się nie nastawiac, ale wiadomo jak to jest.
Co do swirowania to ja Was rozumiem, bo sama jestem nie lepsza. Np. codziennie patrzę co się rozwija na tym etapie u fasolki i zacieszam. :p Czuje się w porządku, tylko szybko się mecze, dzisiaj byłam 10 godzin w pracy i padam.
 
Już jestem :) prawie dwie godz siedziałam w kolejce a sama jak weszłam to siedziałam ze 40 min jak nie dłużej
 
reklama
Do góry