reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Moze masz 2 fasolki [emoji7]


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Żana patrząc na przyrost to procentowo chyba mam podobnie do Ciebie, tylko, że ja mam troche inne normy:D u mnie czterokrotnie wzrosło po 72 h :D
 
Gosia nie stresuj dziewczyny :-D

Gaga super wiadomosci :-) na kolejnej wizycie bedzie pewnie serducho :-)

Wyobrazcie sobie, ze zrobilan sobie kanapki na rano, ewen. na noc zeby nie pasc z glodu :-)

Dorota wybaczam :-) ja juz tez bym spala, ale dzis za duzo napalilam w piecu i moj maly sie meczy i ciagle wstaje do noego z piciem... a najlepsze jest to, ze ostatnio mi zimno sie robi coraz czesciej i tak wlasnie teraz nie czuje tej temp...

Dobrej nocki :-*
 
hej laseczki
jestem jestem popołudniu okazało się nawiedził nas niespodziewany gość i utknęłam w kuchni i na zabawianiu go;)

Dorota - ja zalewam i wypijam im cieplejsze tym lepiej, wtedy pod kołderkę najlepiej (np wieczorem) bo fajnie rozgrzewa :)
 
reklama
Dziewczyny co z tych naturalnych rzeczy na mega zatkane zatoki? Nie mam czosnku..macie jakieś pomysły? Inhalacje robie cały czas z soli fizjologicznej bo to mogę wlać do machiny..
 
Do góry