reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gosiu fakt jak mówi Lilith może idź wcześniej i najlepiej z dobrym sprzętem. Ja bym nie dała rady i poszła w tym tygodniu gdzieś.

Lilith a wiesz ze u mnie wczoraj rano do 12 mdłości masakra, reszta dnia raz były raz puszczają i było ok i dziś też, na dworze z Lili też przez myśl mi przeszło że coś może być nie tak, ale zaraz mnie zemdlilo hi, ale ogólnie wiemy że mdłości mogą przejść w każdej chwili a to nie zły znak, zły to żywa krew, a kiedy masz wizytę teraz? Bo ja 1 kwietnia powinnam dostać się do Gina ;-), mam dzwonić rano.
Lilith właśnie niedawno mdłości były, teraz ich nie ma hi
 
reklama
a ja jeszcze nie byłam w ogole u gin i wyjątkowo nie panikuje. Objawy mam, przyrost bety po 72h w piatek wzrosl 4 krotnie :D zastrzyki biorę, nie plamie, wiec jest dobrze. u mnie dopiero 5t 4dzien wg om wiec nie wiem czy coś będzie widać
 
Dorota idę do szpitala kartę zakladac 5.5 i może wtedy zobaczę się od razu z moja ginka. I teraz nie wiem, czy czekać do tego czasu i ja poprosić o szybkie usg tego dnia ( ona nie robi, zleca. Będę musiała tylko na inny wydział pidejsc) czy olać to i umówić się już prywatnie tez kolo tej daty. To byłby 9tc skonczony wiec piękne widoki hihi. Tak czy inaczej musze minimum 2 tyg.wyczekac ze swirowaniem bo później będę sama lukac na serducho.
Mdłości mam..ale coś wymioty nie..A wcześniejsze dni się umeczylam.. Teraz tez ciężko mi wstać bo od razu naciąg ale to hmm jakieś inne plus mega zmecsenie mnie wzięło.
Wzielam sobie Twoje słowa do serca i nie nakrecam się, będzie dobrze. Mój też mi ciagle piwtarza: jesteś w ciąży, czy Ci się to podoba czy nie, uwierz w to w koncu!

Musze poprasowac.. Dawno temu wszystko przygotowałam ale nie mogę się zmobilizować..
 
Czesc dziewczyny, nawet nie probuje was nadrobic bo to prawie 40 stron

U mnie w domu szpital, wczoraj dostalam antybiotyk bo mam takie zapalenie migdalow ze nawet wody nie moge przelknac a moja corcia goraczkuje i skarzy sie na uszy. Niby infekcji nie ma ale ma plyn i przez to ja boli. Dwie nocki mamy z glowy, teraz ja polozylam na drzemke bo padala a ja dopiero zjadlam sniadanie.

Bylam na wizycie u rodzinnego i dala mi skierowanie na USG. W sobote mialam plamienie i obawy mi ustepuja. Jutro wszystko sie pewnie okaze.

Gaga moja kuzynka pochowala swoja corke bedac juz w ciazy z drugim w pierwszych tygodniach i mala urodzila sie zdrowa. Jezeli chodzi ci tylko o przesad to zalezy w co wierzysz a jezeli ma to u ciebie wywolac jakis silny stres to ja bym sobie odpuscila.
 
Nie zdążę Was doczytać, muszę lecieć do pracy, właśnie wróciłam z IP. Lekarka daje 50 procent szans. Jest krwiak, torbiel na jajniku. Pecherzyk ale nic w nim jeszcze nie widać i ciąża młodsza bo om 2.02 a z usg 4 tygodnie. Dostałam duphaston. Boję sie;(
 
Nie zdążę Was doczytać, muszę lecieć do pracy, właśnie wróciłam z IP. Lekarka daje 50 procent szans. Jest krwiak, torbiel na jajniku. Pecherzyk ale nic w nim jeszcze nie widać i ciąża młodsza bo om 2.02 a z usg 4 tygodnie. Dostałam duphaston. Boję sie;(


Jeszcze moze sie dobrze wszystko rozwinac takze odpoczywaj bierz leki i nie stresuj sie za duzo :-*

Polis zdrowka dla Was :-* teraz taki ten okres na choroby :-\
 
3 mam dziewczyny kciuki za wszystkie.

Lilith kochana no ja Cię proszę mdli cie a ty objawów nie masz, czym ciąża starsza tym objawy ustępują, przecież wiesz. Piszesz tak jakbyś prosiła się o wymioty he, ja wymiotuje raz na czas, mdli mnie większość czasu, mdłości ok ale to że mało co wymiotuje też ok,
Muszę sobie ten detektor kupić u mnie jutro z Om 9 tydzień ale dzidzia kilka dni młodsza
 
Mam takie pytanko do Was. Czy Wy tez macie tak mokro? Bo u mnie caly czas sluz :p


f2w39jcgdz0az452.png
 
Gosia mi się też mokro robi i od razu wtedy strach żeby ino nie krew

Byłam po wyniki morfologia cała w normie a beta 3192,60 nie znam się i nie wiem czy to dobry wynik
 
reklama
Mi tez mokro ciagle :-)

Gaga a to pierwsza twoja beta?

Musze sie pochwalic :-) z okazji uslyszenia serducha siostra moja kochana kupila spioszki dla fasolki :-D az sie wzruszylam i nie moge sie na nie napatrzec takie malutkie sa :-) slabe zdj mi tel robi, a w rzeczywistosci maja sliczny kurczaczkowy kolor :-)
 

Załączniki

  • 1458569143783.jpg
    1458569143783.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 70
Do góry