reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nigdy nie słyszałam o takim przesadzie, a poza tym mój kochany wujek mawia: "kto wierzy w gusła, temu d.. uschła" :p
Wiklinka upał u Ciebie, to skąd piszesz do nas?
Ja urlopuję się w domku dzisiaj, bo ostatnio kilka imprez rodzinnym miałam, święta tuż tuż a zmęczona okropnie. Mam 2 letnią córkę, która wstaje codziennie o 6.30, więc w weekend też nie mam co liczyć na odpoczynek. Pracujecie ?? Na L4 kiedy planujecie iść?

Na katar poza solą fizjologiczną, można robić inhalacje z niektórych olejków lub maścią majerankową smarować. Cebulka, czosnek, sok z malin, czarnego bzu, aronii, miodzik.. troszkę tych domowych sposobów jest ;)
 
reklama
Zaraz usune ten suwaczek w pi**u bo mi tutaj bedzie pokazywał ze moja ciaza sie zatrzymala na 4t6d, grrrr [emoji13]


f2w39jcgdz0az452.png
 
Nigdy nie słyszałam o takim przesadzie, a poza tym mój kochany wujek mawia: "kto wierzy w gusła, temu d.. uschła" :p
Wiklinka upał u Ciebie, to skąd piszesz do nas?
Ja urlopuję się w domku dzisiaj, bo ostatnio kilka imprez rodzinnym miałam, święta tuż tuż a zmęczona okropnie. Mam 2 letnią córkę, która wstaje codziennie o 6.30, więc w weekend też nie mam co liczyć na odpoczynek. Pracujecie ?? Na L4 kiedy planujecie iść?

Na katar poza solą fizjologiczną, można robić inhalacje z niektórych olejków lub maścią majerankową smarować. Cebulka, czosnek, sok z malin, czarnego bzu, aronii, miodzik.. troszkę tych domowych sposobów jest ;)

Ja pracuje do końca marca po 11h, potem zmieniam pracę więc mam nadzieję na krótsze godziny pracy. Jak nie to dam zaświadczenie i po 8h max. Zwolnienie chciałabym już haha ale tak realnie patrząc to lipiec.
 
Ivi superowo! Zaraz coś podbiore jak założysz.
Ja mam inhalator taki elektryczny, olejków tam nie wlewam..
Tez slyszalam, ze kobieta w ciąży nie powinna iść ale o dzieciach nic.
Za to odkąd znowu jestem w ciąży ciagle na karawany się natykam..no notorycznie..z synem miałam podobnie.
Gosiu ja widzę poprawnie 6+1.
Z objawami to mi mijają w tym rzecz.. Co innego jakby nie było a co innego jak były i znikły. Ale sie nue makrecam, ma być dobrze i tyle.
 
Gosia02 ja widze to tak :-)

Katerineczka ja sie nie stresowalam nawet, ale ja tak pd paru dni nam, ze nagle robi mi sie goraco i wtedy slabo i niedobrze...

Dorota ja juz sama postaram sie nie jezdzic, ale czesto nie mam wyboru...

Aob66 jak wizyta?? Bo nic nie mogę znaleźć od Ciebie
 
Ja dzis bylam odebrac wyniki z 16.03 i beta 41698 czyli ok to byl 7i 1 t.c. ale zarodek byl zbyt malutki by dostrzec serduszko. Plus mialam robiona morfologie,grupe krwi,glukoze,kreatynina,kiła,hbs antygen,hiv,mocz. Wszystkie wyniki ok:) Jakie wy robicie badania? Jakie jeszcze zrobic i poprosic lekarza? tak mysle o tsh . W pierwszej ciazy mialam robiona toxoplazmoze i miala widocznosc zachorowania kilka lat wstecz. A moze byc tak ze zachoruje sie 2 raz?
Witam nowa mame ;)
 
ja jak zdrowie pozwoli chcę pracować jak najdłużej. Pracę mam biurową, bez jakiś częstych stresowych sytuacji, więc nie widzę potrzeby myśleć na razie o l4 :)
 
reklama
Do góry