reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja imienia sie bardzo boje bo to zawsze u nas ogromny problem :D ale myślec będziemy jak płeć poznamy:)

Aaaa jeszcze tyle godzin...:(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dominika02100 My też mieliśmy losować, ale mąż mnie przeciągnął aż do porodu a wtedy już mi było wszystko jedno. Swoją drogą to jak to jest możliwe, żeby do porodu nie znać płci? Odwracała się dzidzia dupką?:p
Dokładnie tak było nie chciała się pokazać a teraz jak tylko może po domu na golasa biega
 
Ktoś pytał o wizyty czy prywatnie czy NFZ. W pierwszej ciąży byłam prywatnie do 15tyg, ale potem stwierdziłam, że nie ma sensu płacić tyle za wizyty (u mnie po 98zł i to bez USG). Więc przeniosłam się do przyszpitalnej (szpital położniczy) przychodni :) I wszystko za darmo miałam ;) tylko tyle, że trzeba do warszawy dojechać. Teraz od razu zapisałam się do tej samej przychodni i już. A jak będę chciała dodatkowe USG to i każdej chwili mogę gdzieś prywatnie pójść :)
 
Haha nie wyobrażam sobie nie wiedzieć :p w pierwszej ciąży to już w 16tyg nam lekarz powiedział :p teraz zobaczymy, chcemy dziewczynkę, żeby w domu było po równo :p
 
No u mnie też będzie ciężko z dogadaniem się , bo ja chcę Mikołaja, Miłosza,Nikodema albo Huberta jeżeli będzie chłopak, a mężowi się nie podobają, doszłam do kompromisu, że ja wybiorę kilka , a z tych kilku m ma wybrać jedno :) Dla dziewczynki : w pierwszej ciąży miała być Nikola, Nadia albo Pola i została Nikola :) Teraz myślę nad Kornelią, Anastazją,Nadią albo Aurelią :)
 
netta82 to może spotkamy się gdzieś w kolejce na badania :p Bo ja też tam właśnie miałam lekarza i rodziłam, również miło wspominam :) a jakiego teraz masz lekarza prowadzącego?
 
dominika02100 ja marzę o dziewczynce :) uświadomiłam już męża, że jeśli teraz nie będzie dziewczynki to będzie 3 podejścia :p Przestraszył się i powiedział, że w takim razie też chce dziewczynkę hahaha :D
 
reklama
Uffff.... Nareszcie chwila dla siebie.Wybraliśmy się nad zalew nakarmić łabędzie.Wyprawa bez samochodu -na nogach.Masakra prawie 4 godziny marszu.Na samym końcu już skapitulowaliśmy i ostatni przystanek przejechaliśmy autobusem.Po powrocie zmajstrowałam szybką kartoflankę i racuchy a teraz ledwo żyję. Dom noe ogarnięty ale to iuż na emka spadnie bo wszystko ma swoje granice -moje siły też. Widzę że temat imion się pojawił. Przedwczoraj przeglądałam księgi imion i tak mi się nasunęło że dla dziewczynki może Lilusia, a chłopiec może Kacperek lub Gabryś.U nas to na razie palcem po wodzie pisane bo znając życie to 10 razy zmienię zdanie. Moja Emilcia do końca miała być Helenką bo tak miała na drugie imię moja mama ,a jak się już urodziła to za Chiny mi to imię do niej nie pasowało i w ciągu 5 minut dostała po cioci-Emilia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry