reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ewa który tydz od Om a normy na wyniku musisz mieć.

Poczytalam i już nie pamiętam co komu.

Z tym jedzeniem Też tak mam ze na coś ochotę mam np dziś na sałatę że śmietana, a teraz jest mi niedobrze jak miałam zacząć jeść drugie danie, fakt 2 talerze zupy zjadłam.

Maleducada zdrowia.

Uczącym się sił i zdania egzaminu

U mnie najmłodsza marudna odkąd wstała z drzemki, syn gorączkę dostał, ja raz lepiej raz gorzej choć dziś jest nawet ok, napewno lepiej się czuję niż wczoraj.

Lilith ale masz fajnego męża szczerze, mój to coś tam przy dzieciach zrobi ale do wszelkich prac w domu to ma mnie, niestety on nie kiwa palcem więc teraz jest mi przykro jak nadal 3/4 spraw na mojej głowie, a jak już z to muszę się tydzień prosić.fakt on całe dnie w pracy :-(
 
reklama
Ja juz w poprzedniej ciazy myslalam :D jak dziewczynka to Blanka, a jak chlopiec to Natan :D


f2w39jcgdz0az452.png
 
Żana26 W pierwszej ciąży przez całe 9m-cy nie mogliśmy z mężem dojść do porozumienia jakie imię dla synka. Tak nadszedł dzień porodu, potem powrotu do domu, aż w końcu tak byłam zmęczona tym tematem, że powiedziałam do męża, wybierz sam i tak mamy Igorka. Teraz ja wybieram dla dziewczynki, tak mi obiecał :p Ale nie wiem jeszcze jakie.
 
A moja taka marudna że masakra teraz się położyła może przespi się chwilę i będzie miała lepszy humor a za mną dalej bic Mac chodzi mniam
 
Co do imion w pierwszej ciąży nie mogliśmy dojść do porozumienia więc losowalismy. Zresztą ciężko było coś ustalić bo do porodu nie wiedziałam czy chłopczyk czy dziewczynka. Chłopczyk miał być Mikołaj Ale wyszła dziewczynka Anastazja mi się bardzo podobało mąż musiał zaakceptować. A teraz nie mam pojęcia jeszcze nie myślę o imionach może za jakieś 2-3 miesiące
 
Ja zawsze i wszędzie mam ochotę na Mc, bez względu na ciążę :p teraz też sobie pozwalam, raz w miesiącu mamy albo pizze, albo kebeb (swoją drogą dawno nie jadłam), albo Mc :)
 
Dominika02100 My też mieliśmy losować, ale mąż mnie przeciągnął aż do porodu a wtedy już mi było wszystko jedno. Swoją drogą to jak to jest możliwe, żeby do porodu nie znać płci? Odwracała się dzidzia dupką?:p
 
reklama
A ja w MC pracuje to a mam obrzydzenie już :d
U mnie jest synek Julian, miał być mikołaj Stefan lub Julek i tak wypadło. A teraz nie możemy dojść do porozumienia bo co innego nam się podoba ale jeszcze jest czas, wybrałam się na betę i zapomniałam że sobota ;/
 
Do góry