reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ewa coś takiego znalazłam
Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie od ostatniej miesiączki:

3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml
 
reklama
A propo sernika, akurat na niego nie mam ochoty, ale ogólnie uwielbiam ciasta, ostatnio tiramisu na serku mascarpone (oczywiście bez jajek, bo jakoś nie trawię takich surowych, a tym bardziej w ciąży).

No i ogólnie uwielbiam święta, bo jest dużo jedzenia i oczywiście ciasta :D nie mogę się już doczekać Wielkanocy :p i pozdrawiam dziewczyny z mdłościami hihi :p
 
Apropo ćwiczeń słyszałam że jeśli kobieta przed ciąża nie była aktywna powinna sobie darować ćwiczenia w pierwszym trymestrze, i zacząć w drugim Ale tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Gosia co do bólu brzucha, moja Pani doktor mówi że w razie Boli brzucha brać śmiało nospe.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
To nie jest bol wymagajacy brania nospy czy innych tabletek, do wytrzymania.. Tylko poprostu sie boje ze to cos niepokojacego mogloby byc :(


f2w39jcgdz0az452.png
 
Ewa1997 ważniejsza niż wysokość bety jest to czy prawidłowo przyrasta. Jednak Twoja jest tak wysoka,że sądzę, że wszystko jest jak trzeba ;-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Gosia ja właśnie nie wiem do końca jak to jest z tym bólem brzucha, czy ból okresowy jest zły czy nie, ale powiedziała do mnie ze jakby bolało jak na okres to wziąć nospe. Chyba co lekarz to opinie. Ja biorę dodatkowo magnez 3x1

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Gosia ja właśnie nie wiem do końca jak to jest z tym bólem brzucha, czy ból okresowy jest zły czy nie, ale powiedziała do mnie ze jakby bolało jak na okres to wziąć nospe. Chyba co lekarz to opinie. Ja biorę dodatkowo magnez 3x1

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
W sumie to moze mnie promieniowac od krzyza, bo na samym poczatku ciazy mnie strasznie bolal.. Nie wiem juz sama :/ a moze dlatego ze wykapalam sie w za cieplej wodzie...


f2w39jcgdz0az452.png
 
netta82 widocznie źle zrozumiałam, że teraz też będziesz tam prowadzić ciążę :p

a co do noszenia dzieci w ciąży, to moja kuzynka nosiła 1,5 roczne dziecko non stop (powiem szczerze, że nie mogłam na to patrzeć, bo ewidentnie to starsze chciało i tak miało być bez dyskusji) i wszystko w porządku. Nie wiem co ja bym zrobiła, mam już 3 latka w domu więc go nie nosimy już od dłuższego czasu.
 
reklama
Netta to my możemy się gdzieś spotkać w kolejce, bo ja ciągle myślę gdzie to chodzić, gdzie rodzić. Chcialabym rodzić sn, ale jak mój gin będzie mnie wkurzał i nie będzie mnie wspierał to sie z nim chyba rozstane i wtedy pewnie poszukam kogoś z PF

Poki co czasem Zuze dźwigne. Na zeszłym weekendzie na wyjeździe trochę sie nanosilam, choć staram się ograniczać jednak.
 
Do góry