reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny! Witam nowe mamy.

Dagi przykro mi.

Joasia zazwyczaj właśnie tacy ludzie, którzy nie mają pojęcia wypowiadają się najgłośniej. Unikaj jej dla własnego dobrego samopoczucia. I miej nadzieję, że sama tego doświadczy i wtedy się przekona co i jak. I inaczej będzie gadała.
 
Dagi współczuję straty. Ja też w styczniu przez to przeszłam a dzięki temu że sama się oczyścilam odczekała jeden cykl i udało się od razu zajść znowu. Mam nadzieje ze u ciebie tez wszystko będzie dobrze i juz niedługo przytulisz swojego maluszka.

Joasia ja też mam taką koleżankę co to wszystko wie najlepiej i jak ostatnio do niej dzwoniłem to szybko zakończyłam rozmowę bo by się źle skończyło

A ja pisze z łóżka,czuje się jakby mnie czołg przejechał, migdały opuchnięte i całe w nalocie. Szef od rana dzwoni żeby się dowiedzieć czy przyjdę do pracy a ja się nie mogę zebrać żeby mu dodzwonić
Poza tym od wczoraj w zasadzie nie mam objawów i zaczynam żwirowa. W poniedziałek mam wizytę u rodzinnego, spróbuję ją wziąć na litość żeby mnie skierowała na wcześniejsze usg.
 
Joasia tez się tym opychalam w poprzednich ciazach. Potem mieli taki nowy wynalazek, nie moglam nie zjeść chyba codziennie aż! Wycofali!
Nie znosze takich wymadrzajacych się ludzi..mam 2 dzieci a i tak co chwile sama jakiejscrady potrzebuje..
O tych pestkach to juz chyba kiedyś pisalas.
Karola ja czuje tak samo, trochę to boli..

Zana gratulacje!
Polis piwodzenia ze scanem. I duzo zdrowka.

Heh chce dzis od męża wozek dla mojego wysepic :-)
 
Witaj Zana napisz coś więcej o sobie, bralas jakieś wspomagacze żeby zajść?
U mnie kolejny dzień mija bezobjawowo :(
 
Powiedzcie mi, bo trochę martwię się, bolą mnie jajniki, właściwie kłują, pani doktor kazała zrobić progesteron i beta hcg,bo stwierdziła , że za mały mogę mieć właśnie ten progesteron. Wczorajszy wynik: beta hcg 630, progesteron 20,22 czy to nie za mało?
 
Nic nie brałam,myślałam, że to przez stres, przez to , że tak bardzo chcemy, powiedziałąm mężowi gdzieś na początku marca, że po okresie pójdę do gina, bo musi coś nie tak być, okres miałąm mieć 13 i tak czekałam, 17 zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne
 
reklama
Zana beta ładna, o progesteronie musisz poczytać lub na wynikach masz normy a jak za mało gr jest to lec po dupka lub luteine.

Lilith daj znać czy uda ci się wysepic ten wózek ;-)

Joasiu Ty mówisz o swoim m czy moim? Jego to wiecznie w domu nie ma a jak chce aby okna mi umyl to już tydzień wcześniej mu mówię i jeszcze odp była że to zależy od pogody wrrrr.
Mój zajmie się dziećmi w stylu śniadanie i kolacja, kompiel ale syfu narobi przy tym masakra.

Byłam na spacerze, zupę robię, mdli mnie hi
 
Do góry