reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros, ja tez tak lubię, tylko środków za bardzo nie było, stwierdziłam, że ponieważ na wózek jednorazowo najwięcej wydam, to poszukam najpierw i będzie z głowy. Ciuszków trochę na allegro używek kupiłam, resztę w wielopakach w sklepie, na bieżąco też można dokupywać, to co najbardziej się sprawdza, szybka wysyłka i za dzień-dwa masz u siebie :) Pieluchy też na bieżąco te najmniejsze mąż dokupywał, bo wszyscy mówili, żeby najmniejszych wziąć tylko jedną paczkę, a potem 3-5 kg, bo dzieci tak szybko rosną, a my chyba 1,5 m-ca używaliśmy tych od 2, bo tamte za duże były. O właśnie, pieluchy chyba już od stycznia kupowałam, bo jakoś mnie stresowała ta kwestia i jak były na promo, to już brałam :)
 
reklama
Milia dziękuję za rady, u nas chyba na koniec będzie kwestia wózka bo podobno teście mają kupić, ale będę chciała tak w 8miec już wszystko kupione z ubranek i akcesorii i środków higienicznych co miesiąc trochę :) i po cichu będę odkładać na wózek bo różnie to bywa

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros, to nie rady :-) piszę tylko, jak było u mnie, pomimo przedwczesnego porodu wszystko udało się załatwić, ale pewnie, że wolałabym mieć to wcześniej :-) My wszystko sami musieliśmy.
 
U nas pewnie też tak będzie bo mojego ojciec dużo mówi a niekoniecznie tyle samo robi, i po prostu już na nich nie liczę ;) więc po cichu będę odkładać :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Witam sie z rana :-)

Emka najlepsze zyczenia!

Mania i ja bralam antybiotyk w ciazy takze tez mysle ze lepiej wziac niz ryzykowac..

Ja akurat szczepilam psa jak mial okolo 3 mies bo wzoelismy go "z ulicy" i za wszystko placilam okolo 160zl dokladnie nie pamietam..

Maleducada kiedys zla passa sie skonczy i oby jak najszybciej!

Ivi z tego co piszesz naprawdę masz ciagle duzo na glowie wiec ogolnie zmeczenie tez daje sie we znaki...zycze Ci odpoczynku

Katerineczka a moze jakas infekcje zalapalas?

Emelka i jak lokiec Twojego?

Ja kupowalam co mies cos zeby rozlozyc wydatki wlasnie.. tez nie lubie robic na ostatnia chwile :-) ale teraz powyciagac poprac i ogolnie przygotowac tylko musze i juz wiem ze pewnie bede to przed rozwiazaniem dopiero robic bo jakos mi sie nie chce..
 
Ja w pierwszej ciazy robiłam bardzo pozno wyprawkę - termin miałam ns 19 września a do 8soerpnia miałam raptem kilka ciuszków i to kilka nowych a reszta od koleżanki , potem po 8 sierpnia ruszyliśmy na maksa , wozek, bkm, akcesoria , łóżeczko, apteka to tez spory wydatek... Ze wszystkim zdarzyłam takze dziewczyny no stres :) mamy duuuzo czasu jeszcze :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mania to się dorobilas nieźle . Duomox można
Maleducada ojjj z zabkiem ciężko :( który to? A z resztą to faktycznie dużo się dzieje. Dużo słoneczka. Co tak męża wzięło na UK ?
EM Ka a co kogo obchodzi ile kto ma lat. Te ich komentarze...to nigdy nie zaginie
Emelka uuu to chyba mąż cos powaznego. Uwazajcie
Millagros poluj na przeceny pampersow itp i powolutku kupuj. Ja też na ostatnią chwilę kupowałam. Ciuchy miałam używki i wcale się tego nie wstydzę. Wręcz zabronilam babciom kupowac w sklepie zwyklym , dziecko szybko wyrasta a to nawet nie niszczy się. Mialam same perełki ♡♡♡
Keejti bo mam te 5 takie w brzuszku delikatnie wąskie. Nie było i kupiłam sądy 5+ ...masakra jakie grube

Mój dzieć zwariował. Wczoraj w dzień nie spał ,poszedł spać przed 21 i wstał.o 5:30 :O od razu am i am. Zjadł kanapkę i tak się tlyjlismy. Zaczęłam pisać tutaj ale miał pragnienie tulenia i tak lezelismy w łóżku wtuleni ale jak tylko zasypialam to mnie temperowal hehe


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka mojego 2 latka wczoraj tak naszło wieczorem na przytulanki i mamusiu totam cie ze wyjść od chłopaków z pokoiku nie mogłam , aż w końcu zasnęła z nim w łóżku hi hi i chyba o to mu chodziło ;)
 
Diabliczka, linka ale.macie slodziakow :-* moj tez juz lubi sie tulic ale tez z reguly przed spaniem :-)

Diabliczka moj codziennie spi mniej wiecej 20/21 do 5/6 a budzi sie jeszcze w nocy.. przez to ja 21 i juz padam hehe :-)
 
reklama
A mój jeszcze śpi jakiś cud:)

Aob66 czuje się dobrze nie jestem podziebiona czy coś , nie wiem skąd to mi się wzięło. Od wczoraj jeszcze brzuch mnie boli tAK jakbym miała posiniaczony, nie wiem czy to juz z nerwów czy coś innego. ..

W poniedziałek na 17 40 mam wizytę u gina wiec o tyle dobrze, dopiszesz mnie?
 
Do góry