reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Miła ja to panikara straszna jestem i jeszcze bym uciekła hahaha a tak jak bóle są to trzeba się w garść wziąć i urodzić ...zresztą zamierzam jechać do szpitala nie wcześniej niż zacznę po ścianach chodzić a to będzie już za późno na zastrzyk ;)
 
reklama
Em ka ja rzęsy też będę mieć jeśli dam radę wylezec dla mnie to jak nałóg :D
Na się nastawiam na CC więc myślę inaczej o makijażu ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie przy cc też męża nie było. Było strasznie i przed i po i w trakcie. I już się boję. A co do odwiedzin to ja miałam na sali jedna dziewczynę i w sumie u niej ktoś był praktycznie cały czas i u mnie ale po jednej osobie. Mój mąż był tylko pierwszego dnia jak miałam cc został na noc w szpitalu bo ja byłam tak bezsilna a dzieckiem trzeba było się zająć a później moja siostra dzień i na ostatni dzień mama. Po prostu do pomocy przy małym.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to moja bezproblemowa była, jak już mi ją przywieźli, ale i tak ledwo żyłam, bo miała żółtaczkę i na noc przywozili mi na salę takie łóżeczko ze śpiworkiem z lampami, żeby ona w nim spała, a ono tak strasznie buczało i jak już udało mi się przysnąć, to musiałam wstać ją nakarmić, bo sama się nie budziła i nie wołała, a spadała na wadze. Do tego ta moja niemożność do zaśnięcia w dzień, chodziłam jak zombie, głowa mi leciała, a spać nie mogłam, choć Małgosia prawie cały czas spała. No ale 5 tygodni przed terminem, więc nie ma się co dziwić.
 
Kejti Milia nie mialyscie możliwości oddania dziecka do położnych ? U nas jest taka możliwość że zabierają dziecko na noc po to żeby mama się zregenerowala.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros co z tego jak te dzieci u nich nieprzypilnowane były. One zresztą krzywo na to patrzyly. Ale u mnie był ewidentny błąd lekarza przy cc i sam przyszedł i powiedział że mąż może zostać na noc bo widział jak bardzo cierpialam wylam do nocy z bólu przez źle znieczulenie.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros, jeszcze zależy jaka położna ma dyżur... My byłyśmy 8 dób w szpitalu, na pierwszą po IT wzięły, ale w ogóle jej nie karmiły i wpisały do karty kp, a ja nie karmiłam piersią. Tak spadła na wadze, że jeszcze zanim żółtaczka wyszła, pediatra powiedziała, że absolutnie jej nie wypisze, no to potem wolałam ją mieć i pilnować karmienia. Jak wyszła żółtaczka, to po pierwszej nocy chciałam jednak, żeby ją zabrały do siebie na kolejną, bo naprawdę spać nie mogłam, do tego się denerwowałam, bo Małgosia co rusz się chowała z głową do tego śpiworka i nie miała okularków, bo one twierdziły, że do tego nie trzeba, bo są inne lampy i od dołu, no i wolałam, żeby jednak w nocy była w tym klasycznym zamykanym, ale taka wredna położna była, że jej nie wzięła. A rano na siłę przystawiała mi Małgosię i ściskała, w ogóle w d... miała, czy ja coś mam, czy chcę, czy nie chcę, teraz przy drugim będę mądrzejsza i będę potrafiła coś odpowiedzieć, a wtedy nie za bardzo...
 
Widze dziewczyny ze niektore z Was juz duzo przeszly, ale badzmy dobrej mysli:-)

Dziewczyny a mam jeszcze pytanie odnosnie dwoch dni opieki nad dzieckiem ktore pozniej przysluguja w pracy. Jesli pracujemy z mezem w jednym zakladzie to obojgu nam sie te 2 dni naleza? Czy tylko jednemu z nas? Orientuje sie ktoras?
 
reklama
Do góry