reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

To rzeczywiście przykra sprawa dziewczyny bo znam takie które sobie chwaliły ah co szpital to opinia i od położnej tak jak mowilas dużo zależy

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mila to kiedyś zdradzę Wam jeszcze inny smaczek z mojego porodu :) ale to za jakiś czas :)

Linka u nas nic kompletnie nic ani gazu ani znieczulenia ... Tensy mogłam se sama kupić ale nie zdarzyłam :)

Miła zabierają rylko po Cc przynajmniej u nas .

A poród odbierają głownie położne umowmy sie .



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
jej , to ja mialam luksus przy porodzie i po tez :) Na porodowce jak juz przyszly bole ze lzy lecialy zszedl lekarz i pytal czy dajemy znieczulenie . Na skurczach po zastrzyku przespalam az do boli partych, nawet kocyk dali :p . A ze pozniej wyszlo ze kanal rodny jest za waski na cztero i pol kilogramowego klocka to dali wiecej znieczulenia i cieli.Anastyzjolog za moja glowa sypal dowcipami a ja tylko prosilam zeby ladnie pozszywali to sie tylko smieli czy haft krzyzykowy robic:) Pozniej sala jednoosobowa z lazienka , polozna sama pytala czy mloda zabrac zebym odespala w nocy bo malo dziewczyn i z maluszkiem tez jej szybciej dyzur zleci :) Fakt , ze w szpitalu bylam 3 tygodnie ale naprawde nie bylo zle :) Zaluje , ze znowu nie moge tam rodzic :(
 
Hej. Nie mogę dzisiaj spać a jest ok 5 a ja jeszcze nie zmruzylam oczu :( . Sz pewnie wstanie ok 8 ...masakra jakaś
Lilith , aob dziękuję ♡ za pamięć . Kochane jesteście ♡
Czwartek jak pisałam po drzemce ból rączki i opuchnięte, potem zaczerwienione dosyć. Cały czas na rękach i marudny.
Piątek duży obrzęk na raczce Plus podpuchniete . Do tego doszły 2 zielone kupy i kleksiki, ale bawił się i był w miarę wesoły . Skarżył się na rączkę ale było ok. Nad ranem totalnie nie spał przez 4 godz chyba bo i przez te dwa dni budził się majaczac. Spanikowalam lekko, poczytałam na necie ale dałam na luz. W sobotę powoli zaczęło schodzić a w niedzielę już ok. Cały czas wstrzymywalismy się z wizytą bo niby co oni dadzą jak nic szczególnego się nie dzieje. Na obrzęk powiefzieliby ze tak może być, na kupę że może coś zjadł albo tez taka reakcja a wybudzenie to pewnie przez strach podczas klucia. ..
W sobotę mieliśmy jechać na ip ale dobrze że poszło do przodu . Tak.się strasznie bałam tego szczepienia .
W niedzielę konczylismy 2 latka ♡ , impreza w czerwcu, więc kupiłam kawałek serniczka i włożyłam 2 świeczki. Mówię małzowi Ty dmuchaj z młodym a ja zrobię zdjęcie. My do zabrania się a ten rach ciach i sam zdmuchnal haha cwaniak mały. W poniedziałek była babcia i przywiozła mu większe auto jeżdżące , ale od razu wiedziałam że będziesz mały . Jak się podlaczylo i jeździł w przód i w tyl to się bał. Auto od 6 L :) no cóż. .. on ogólnie boi się paralotni , tego huku . Niestety mieszkamy na skraju gdzie ich najwięcej lata i to bardzo nisko. Będzie ciężko w lecie. Aaa i znów powrócił okres gryzienia w złości :( tragedia
Ja czuję się kiepsko. Mam okropne bóle głowy , wręcz masakryczne...nic mi nie pomaga , nawet świeże powietrze. Może to zatoki bo jakiś czas zatyka mi nos albo urok ciąży...z Sz też tak miałam :/ U nas cały czas pada więc kisimy się w domu, może jutro już zawita słoneczko.
Przepraszam że tak samolubnie . Dobranoc :*

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff doczytałam od piątku 50 stron :O Przepraszam ale nie mam siły już dopisywać i będę na bieżąco.
U mnie nie było wejścia na sale tylko wchodziło się z maluszkiem do mini, mini poczekalni. 2 rodziny to już mega ciasno, ale przynajmniej nikt nam nie zaglądał do Sal. Mam nadzieję że to się nie zmieniło.
Co się dzieje z mamą _czwórki ? Teraz idę w kime, pewnie na 2 godz. Padam

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale macie historię porodowe. Nie pocieszacie mnie i innych pierworodek [emoji5]
A gdzie te co rodzą w ciągu godziny Max 4?[emoji5]
Wiem że jeszcze dużo czasu do listopada Ale jakbym mogła wybierać to chciałbym spróbować sn a jak nie dam rady to żeby zrobili cc [emoji28] boję się dochodzenia do siebie po cc. No ale to wyjdzie w tzw praniu.[emoji5]

Diabliczka dobrze że wróciłaś do nas [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej

To w skrocie ja rodzilam szybko bez zadnych wspomagaczy i teraz tez licze ze tak bedzie :) jedynie rodzilam na lezaco bo mialam taka polozna co mi nie pozwalala wstawac.. ale teraz inny szpital i ja tez bede odwazniejsza i nie dam sie :)
A co do makijazu.. mi o 1 w nocy odeszly wody ale jeszcze nic nie bolalo, wiec obudzilam mojego i on spanikowany chcial mnie wiezc do szpitala jak stalam haha :) a ja umylam glowe bo bez tego ja zas nie wyjde z domu.. no i posprzatalam po sobie te wody, a moj juz krzyczal ze moze jeszcze sie umaluje heeh :) ale zrezygnowalam..

Emelka ja pierwsze dziecko rodzilam w 4,5h takze mozna :) nie zawsze porod musi byc tarumatycznym przezyciem... bolec boli ale do wytrzymania ;)

A co do wizyt to tam gdzie rodzilam byla salka odwiedzin na poczatku oddzialu wiec nikt sie nie krecil niepotrzebnie :)
Przed porodem ubolewalam nad tym ze meza nie bedzie ze mna , ale pozniej sie cieszylam :) tu gdzie teraz bede rodzic to chyba odwiedziny sa na sali :/ ale maz bedzie tylko na chwilke pewnie bo bedzie musial pilnowac Niko...

Diabliczka dobrze ze sie tu do nas odezwalas! :) ja dzis ide z Niko na szczepienie i Twoje milczenie mnie nie pocieszalo... i tak sie boje duzo bardziej niz poprzednich szczepien :/ dobrze ze wszystko i Was w porzadku :*

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-)
Diabliczka-dobrze ze z malym juz ok i obeszlo sie bez lakrza. Dla synka duzo zdrowka! ;-*
Tez ostatnio myslalam o mamie czworki.

Emalka-mojego bratowa rodzila dwie godziny, a moja 2.5h. Takze sa, sa :-D obie mialy przebijane wody przez polozne (mowia ze dzieki temu szybciej urodzily).
Bratowa mojego miala porod wywolywany, bo mala juz nie odzywiala sie i byla dosc mala 2600. A moja bratowa core urodzila 3300 ale po niej widac byl zmeczenie. Wstala jak jej kazali do lazienki isc ale dopiero za ktoryms podejsciem bo nie miala sily w nogach. Slaba byla. Teraz mowi ze moze pogada z ginem o cc.

Ja dzisiaj bylam na badaniach. Od 3 z kawalkiem nie spie bo tez mnie glowa strasznie napiernicza :-/
No i akcje mialam dzisiaj w sklepie. Wchodze mowie dzien dobry i czuje jakis zapach ktory juz powodowal u mnie odruch wymiotny. Odwrocilam sie na piecie i wyszlam brrr. Maz zrobil zakupy bo byl akurat ze mna.
 
reklama
Do góry