reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Iza, samopoczucie samopoczuciem, ale co za facet zostawia kobiecie po porodzie chlew po sobie do sprzątania :szok: Ja rewelacyjnie się nie czułam, ale musiałam wstawać i chodzić na intensywną, za to sąsiadka z sali dobę po cięciu jeszcze nie wstała i szopki urządzała, przy czym jej teksty do mnie, że ja to mam dobrze, bo mnie "nie boli" mnie dobijały, bo miałam dziecko na IT, zaciskałam zęby i chodziłam, a nie użalałam sie nad sobą.
 
reklama
Iza a będziesz rodzić w tym samym szpitalu co wtedy?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Mała ja pewnie też pojadę w makijażu.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Jeżeli będę miała papier to tak :) to jeden z lepiej wyposazonych szpitali ..wosp zakupiła tam mega sprzęt duży nacisk mają na ratowanie baaaardzo wczesnych wcześniaków , a jak nie to klinika i około 2,300-2,500 za poród

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iza a czemu do psychologa nie pójdziesz?

Każda cc jest inna. Po 1 musiałam długo pod lekami lezec po drugiej wyszłam do domu po ponad 24h bo tak też chcialam.

Moj gada ze mną.. Ustalilusmy, że znowu będzie na bank cc, że data cc między 24 a 28.10. I że będzie dobrze, tylko opiekę do dzieci trzeba mieć. Pytał jak z sn itp. Juz temat omówiony.

Maleducada, czyli to coś na zasadzie deseru w formie tortu? Brzmi atrakcyjnie. A jaki rodzaj bezy? Włoska czy szwajcarska?

Milagros to prawda, makijaż makijazowi nie równy.
 
Ja mam duże kompleksy więc wyjście z domu bez make upu nie wchodzi w grę. Ale maluje sie dosyc wyraznie no Ale szpachli narzucac nie będę ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Iza nie można cc u was na życzenie , u nas w szpitalu juz można .. się uśmiałam z tym zdieciem :)

Mila mój po po porodzie mojego 2 syna zadzwonił o 4 rano i zapytał gdzie ma skarpety ;)

Z tym ze mój nigdy po poród ach nie daje mi się przemęczac i wręcz krzyczy na mnie jak coś robię moja starsza siostra go nastraszyla ze może mi wypaść macica :)

Co do makijażu ja bym się nie odważyła na porodówce , tym bardziej ze na rodzinnej jest prysznic i większość boli tam przesiedze jeśli mi pozwolą oczywiście , druga strona medalu jest to ze będę rodzic bez znieczulenia a to wiąże się z bólami potem i lzami wiec chyba by to wyglądało wręcz komicznie

Rozumie po porodzie czuć się pięknie ;) z tym ze ja jak zawsze wprowadze zakaz odwiedzin w szpitalu i w domu w pierwszych tygodniach , tylko mama i siostry zero ciotek itd bardzo mnie denerwują goście po porodzie i nie życzę sobie odwiedzin jak jestem nie wyspana i leje mi się z dołu i z cycow .. a to jeszcze trza by kawkę zrobić albo herbatkę ...
 
Do góry