reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Emalka, przykro mi, oby szybko się unormowało.

Iza, ale prywatnie na wizytę do jakiegoś lekarza ze szpitala, w którym bedziesz rodzić, a nie że poród prywatnie, prawda?
 
reklama
Nie nie mila, prywatnie w innej klinice niż chodze teraz ..znajomi próbowali załatwić mi cc w szpitalu rozmawiali z ordynatorem i też nic:( musze mieć papier, że tak trzeba

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w głowach Waszych mężów do czasu porodu jeszcze sie wiele zadxieje :) mój na początku nie chciał byc ze mna przy porodzie bo sie nasłuchał ze rożnie sie to moze skończyć , ale z biegiem czasu wszystko sie zmieniło i jak mowilam ze w takim razie chce jakas koleżankę albo mamę bo nie chce nyc sama to chyba było dla niego przekonujące , wiem ze wizja nie była przyjemna bo straciłam wiele krwi i sala Wygladala jak to nazwał jakby zazynali prosiaka ... Ale był bardzo dumny ze widział syna od pierwszych chwil i cieszył sie ze mogl byc ze mna i mnie wspierać a druga sprawa był bardzo zaskoczony ze nie rzucałam mięsem bo tego sie chyba najbardziej obawiał ze go zwyzywam i wyrzucę :) teraz w ogole nie ma tematu chce nyc i koniec !


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Iza, no to kiepsko, bo skoro masz traumę, to nie powinni Cię zmuszać do porodu sn, ale papier od psychologa powinni uznać. Mam znajomą też po traumie, to wystarczyło, że zaczęła chodzić w połowie ciąży do lekarza ze szpitala, w którym chciała rodzić i bez problemu zrobił jej cc.

Em Ka, mój chciał być, ale oboje uzgodniliśmy, że jak coś będzie ponad jego siły, to po prostu wyjdzie w trakcie, no ale okazało się w dniu przyjęcia do szpitala, że cc.
 
Princesseczka mój teraz nic. Jakby nie pamiętał że jestem w ciąży. Ale poprzednio też jakoś nie zadawał takich pytań. Choć czułam jakby bardziej był ze mną w ciąży, a teraz nic.
 
Ja wczoraj znalazłam w końcu swoje usg z 7 tyg bo szukałam i polozylam przy telewizorze ..mój wrócił z pracy złapał to ogląda i do mnie z pretensjami czemu nie powiedzialam że wizytę miałam :D to nic że na zdjęciach nic nie było widać :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam cc ( dystocja szyjkowa i brak postępu porodu- ale to długa hisoria i niezbyt przyjemna) i znieczulenie zewnatrzopowowe czyli w kręgosłup. Po cesarce leżała na płasko przez 24 godziny a potem miała okropny ból głowy poprostu straszny. Nie byłam w stanie podnieść się nawet przy wizycie lekarskiej. Skończyło się konska dawka ketanolu w tyłek.
Teraz tez pewnie bede mieć cc ze względu na przepukline kręgosłupa :-(
 
Moja koleżanka po cc wróciła do domu i pierwsze co musiała zrobić to posprzątać mieszkanie bo partner zrobił imprezę z okazji urodzin syna ..mówi że nie czuła że cięta była ..zazdroszczę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To pozazdrościć. Podobno teraz nie leży się 24 godziny tylko 8 Ale to chyba zależy od szpitala i od kobiety. Do listopada jeszcze pół roku a ja juz się boje

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry