reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Priinceseczka wlasbie to zalezy jeszcze od firmy test i czulosci (choc ja nie moglam nigdzie dostac tego co ma czulosc 10 cos tam tylko w necie a to za dlugo czekac bylo)

Daba no przyrost najwazniejszy, wiec trzymam za niego kciuki :-) a co do wizyty to przynajmniej juz wszystko zobaczysz i noe bedziesz sie schizowac jak my tu niektore hehe :-D
 
reklama
Te suwaczki z bb chyba inaczej pokazują w takim razie. Albo mój jest zły? Sama nie wiem już kurcze.. Choć i tak teraz to mało ważne.
Ja chyba mam ochotę na mięso.. Jutro zrobię albo mielone albo zwykle kotlety plus sałatkę z kiszonej, cebulki i jabluszka.. I ziemniaczki do tego.. Dalej lekko mdli, nie mam niby apetytu ale myślę o zarciu..


I tak raczej wazniejszy jest termin z usg choc w pierwszej ciazy roznil sie 1 dniem u mnie ;-) tak czy inaczej dzieciaczki same wybiora sobie swoj termin hehe :-D ide na spacerek i do babci na.kawusie :-) a tak w ogole pijecie kawe?
 
Aob66, kawa musi byc, ale zeszlam z dwoch mocnych do jednej..slabszej (nie slabej), zle sie czuje jak nie wypije
 
aob66 ja jestem fanką kawy..Ale teraz jakoś mnie po niej bardziej mdli.. więc nie pije od kilku dni :-( mam nadzieję, że za jakiś czas wróci mi na nią apetyt :-)

Co do tygodni ciąży to ja mam tak namieszane przez bardzo późną owulację, że masakra... w sumie zaszłam w ciążę wtedy kiedy mogłabym spodziewać się okresu..:-)
 
Lilith właśnie przez kupy nie jest odpieluchowana. Wola juz po fakcie. A tak to nosi pieluche cały dzien suchą bo siku idzie w nocnik.

No zasnęła w końcu. Mogę się wziąć za mieszkanie, bo od rana ciężko mi sie ogarnąć.

Aob ja długo kawy nie piłam aż mój mąż kupił ekspres i od czasu do czasu wypiłam. Teraz raz na pare dni tez, ale już musze z tym powoli kończyć. Ciąża to tyle wyrzeczeń :-(
 
Pije kawę bardzo słaba, w zasadzie kilka lykow. Dzis nie..ale chyba zaraz sobie zrobię bo mi lepiej.
Z terminem to prawda, moja gin i tak uzna z usg.
Joasia moja cora mając 18m nie używała juz pieluch..myslalam, ze z synkiem tez pójdzie łatwo a tu klapa.. Siada od dawna na WC, nie uznajemy nocnika.. Alee on w ogóle nie czai, ze tam się siku robi.. Tylko kupa tam idzie papa.. Najczęściej wola kupa, lecimy na WC, posiedzi, pooglada książeczki etc ale nic..wstajemy, ubieram świeże majty i na dole juz chowa się w kant, wali kloc i leci, ze śmierdzi i idziemu zmieniać majty i wywalac kupe do WC.. Nie spiesze się, wszystko w swoim czasie i jego gotowości. Jeszcze wiosna/lato idzie, wtedy będzie łatwiej.

Oj drzemki..U nas już baardzo rzado są.. Za to wczoraj zaszalal i poszedł spać o 6.15 a dzis pibudka jak zawsze o 8. Ja ogarniam przy nim, jest nauczony ale np.nie poprasuje..boje się..
 
U nas tez jeszcze używamy pieluch pewnie jeszxzE chwile to potrwa ...

A ja wlasnie zjadłam cudowne krewetki :) i lecę myć buty póki mały spi :)

Miłego :)

Ps dzieki sprawdziłam te kalkulatory i jestem spokojniejsza :)
 
Lilith troche mnie stres trzyma od wczoraj. Pobolewaja jajniki i czuje generalnie podbrzusze.. Nie jest to jakis bol wielki ale jednak niepokoj wzbudza. Byle do piatku:) a Ty jak sie masz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale nas tu coraz więcej superrr. Witam nowe dziewczyny. Czekam na wieści nessi em ka beta super i jak to ładnie wygląda tak po kolei. Ja juz więcej nie pojde dwa stresy mi starcza. Byleby do poniedziałku. Lilith ja odkad się dowiedziałam ze jestem w ciąży mam biegunkę taka nie uciążliwa ale jednak. Słyszałam że to normalne. Przestałam brać pregne plus bo miałam wrażenie ze to po tym, w poprzedniej ciąży do 4 miesiąca nie brałam żadnych witamin i teraz czuję że chce zrobić podobnie. Sprawdziłam ilość kwasu foliowego i jest w porządku, więc dziecie będzie miało z czego korzystać. My z małym mieliśmy trochę problemów neurologicznych i staram się dmuchać na zimne. Agulek wiem ze to słabo pociesza ale bardzo nas dużo tu dziewczyn które maja bóle podbrzusza. Trzeba wierzyć że będzie ok.
 
reklama
Kawy nie pije z wyboru chociaż bardzo lubię ale też nie jest mi ona potrzeba do dobrego samopoczucia wiec nie było mi ciężko zrezygnować. Czasem zrobię sobie kawę zbożowa.
 
Do góry