reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dorotka dziekuje juz mniej boli.. :-)

Lilith czyli dolegliwosci pelna para :p zaraz nas tu swoim pozytywnym mysleniem :-D a przynajmniej mnie;-) a ja dzis na obiad robie pstraga po prostu :-)

Dana a jak u Ciebie z przypadlosciami ciazowymi?

Edit.
Ja tez chcialam blizniaki, ale teraz juz wystarczy jedno kochane dzieciatko :-)
jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy zygalam jak kot myslalam ze zlapalam jakiegos wirusa a to okazala sie ciąza
Teraz jest lepiej mdli troche ale nie wymiotuje przez ostatnie dwa dni w glowie sie kreci czasami i brzuch pobolewa raz slabiej raz mocniej.Dla mnie ta ciaza jest przeciwienstwem tamtej ,dobrze sie czulam nie wymiotowalam mam najdzieje ze z tego corka bedzie heheh
 
reklama
Witam, chyba jestem w ciąży :) okres spóźnia sie już 7 dni wykonałam 3 testy ciążowe w odstępie czasowym 48 godz, każdy kolejny test był wyraźniejszy, ale kreski mimo to są słabo różowe. Nie mam tak jak niektóre z Was 2 grubych kresek. Sama nie wiem co mam o tym myśleć. Mam bóle piersi i bardzo boli mnie podbrzusze juz ok 2 tyg czuje się jakbym była w trakcie okresu. Jestem zmęczona, śpiąca. Jak myślicie czy to ciąża? Mam nadzieję, że tak. Proszę o pomoc
to zorb moze wlansie ta bette jak dziewczyny ci radza, ja jutro tez ide w poneidzialek bylam to bylo 1336 powinno jutro pponad 110 procent przyrosnac po 72 godz
 
Lena slabiutka kreseczka tez się luczy, gratuluję!
Dana no napisz coś o sobie, ile się staraliscie ile masz lat etc. Choć jeśli nie chcesz nie musisz.
Agulek a gdzie Ty jesteś??

Aob pstrąg?? Jeju. Masz ochotę na ryby? Ja jeszcze przed testem, jak nie wiedziałam objadalam się sledziami i rybami ale po teście przeszło. Zjadlabym taka rybe z ciasta nalesnikowego..z knajpy mniam. Aa i mam karpie jeszcze haha.
mam 32 lata staralismy sie 4 miesiace i odpuscilam bo nie bardzo chcialam na koniec roku a tu ciąza :)
 
Lilith ja ogolnie malo lubie ryby, ale taka jak najbardziej:-) taka czyli pieczona w foli :p ale robie glowie dla mlodego, bo gdyby nie on to te osci ehhh... ale mnie od niczego nie odrzuca ;-)

Dana ciaza to prawie jak wirus heh :-D wlasnie.mowia, ze kazda ciaza inna, ale u mnie jest tak samo jak w poprzedniej :-) ja chwilami czuje swoj stan, ale gdybym nie czekala na pozytywny test to na pewno nie ppmyslalabym, ze to ciaza :-)A tak poza tym ladna beta :-) a kiedy masz wizyte?
 
Jej dzoewczyny co dotestow i koloru kresek to u mnie bylo tak ze dzien po spodziewanej miesiaczce zrobilam dwa testy. Jeden ok.8.30 rano i druga kreska byla bardzo blada a drugi ok.godz
13 gdzie druga kreska byla prawie tak samo mocna jak ta obok. Co prawda to byly testy dwoch roznych firm
 
Lilith ja ogolnie malo lubie ryby, ale taka jak najbardziej:-) taka czyli pieczona w foli :p ale robie glowie dla mlodego, bo gdyby nie on to te osci ehhh... ale mnie od niczego nie odrzuca ;-)

Dana ciaza to prawie jak wirus heh :-D wlasnie.mowia, ze kazda ciaza inna, ale u mnie jest tak samo jak w poprzedniej :-) ja chwilami czuje swoj stan, ale gdybym nie czekala na pozytywny test to na pewno nie ppmyslalabym, ze to ciaza :-)A tak poza tym ladna beta :-) a kiedy masz wizyte?
No zobaczymy jaki przyrost będzie a wizytę mam 22 marca nie ma nic wolnego wcześniej chciałam tydzień wcześniej ale nie ma szans
 
reklama
Te suwaczki z bb chyba inaczej pokazują w takim razie. Albo mój jest zły? Sama nie wiem już kurcze.. Choć i tak teraz to mało ważne.
Ja chyba mam ochotę na mięso.. Jutro zrobię albo mielone albo zwykle kotlety plus sałatkę z kiszonej, cebulki i jabluszka.. I ziemniaczki do tego.. Dalej lekko mdli, nie mam niby apetytu ale myślę o zarciu..
 
Do góry