reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith no tak jak u Izy 20tc. W piątek mam jeszcze na NFZ wizytę ale ona to pewnie nawet usg nie zrobi.
Dziękuję, niby lepiej ale brzuch mam twardy no i trzęsie mnie z zimna boję się czy mnie Julek nie zarazi bo chory na całego.

Dziewczyny jakie polecacie inhalatory? Nam siadł a zgubiłam paragon. Miałam kardiiline, bardzo zadowolona byłam, nie wiem czy coś innego kupić typowo dla dzieci czy ten sam. No i żeby miał opcje dla sterydów bo może się przyda.

Dziewczyny ja też już ruchy czuje choć to dosc wcześnie - 14 tydzień. Teraz już tak wyraźnie wcześniej lekkie puknuecia ale dziś np jakby mi się dziecko obracalo cudowne uczucie.

Ja dziś jakiś ciężki dzień mam. Julek chory to i marudzi mi nieźle. Cały dzień bez męża dopiero wrócił. Siostra była u mnie na kawie i na obiedzie. Zrobiłam na zamówienie męża 23 pulpety w sosie pomidorowym +5kotletow mielonych. Później jeszcze zaprosilam szwagra na obiad bo siostra dziś nie gotowala i w efekcie zostało 5pulpetow i 4kotlety hahah to się nazywa spustoszenie.
No i siostra mi zajęła hybrydy muszę wypilowac i lecę w czwartek nowe zrobic;)
I jeszcze zrobilysmy mi ombre żeby mnie do ładu doprowadzić więc w sumie dzień na plus.

Justyna to targi motherandbaby, największe w Polsce. 18-19 czerwca na polu wyścigów konnych na Puławskiej

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emalka w Polsce:) Przypadkiem :p Do Wloch postanowilismy sie przeniesc ze wzgledu na moja mame i nie oszukujmy sie lepsze mozliwosci .......no i z jeszczce jednego powodu , w Polsce rodziny mieszane nie sa jakos pozytywnie odbierane , juz slyszalam ze jestem arabska dziwka , dziecko jest brudasem itp. We Wloszech jest masa rodzin mieszanych i nikt sie nikogo nie czepia . W tym , ze od nowa trzeba sie starac karty pobytu itp. Ja z mloda mamy juz pobyt staly we wloszech i tylko jak odczekalam 6 miesiecy to zgodnie z prawem moge sciagnac meza. A czy sie uda ....to sie okaze we wtorek.
 
Wiklinka może popatrza po ludzku, pojecz trochę, przyjdź zaplakana etc może zrobi większe wrażenie! Nerwy potworne..

Aob juz nie ma fanki hihi. Ładnie. Gratuluję babelkow. Tez juz czuje, jak spać nie mogę ale to jednak nie to na co czekam..
Z tym sercem to tak, o to chodzi ze wali jak szalone od tak. Jakbyś się zdenerwowala czy zestresowala.

Jostyna tez gratuluję ruchów!

Ivi to dziś od razu oceny nie było? Kiedy wyniki?

Ewa sprawdzaj się, czy nie swędzi i jak ciśnienie. Myślę, że to jednak od roboty i cieploty. Odpoczywaj ile możesz.

Mi schodzi skóra z brzucha i to mocno.. Smaruje aveeno dwa razy dziennie.. Co z tym zrobić??

Keejti oj to jednak poczekasz.. Późno trochę hmm. Musiałaś pyszne te pulpety zrobić skoro nic prawie nie zostało.
Ja mam omron. Z ustnikiem, maska dla dzieci i dorosłych, jest super.
 
Tak to jest z miłością. Taktykę jakaś masz i to najważniejsze, choc plany planami a często i tak wychodzi co innego.
Strasznych rzeczy się nasluchac musiałaś, nie sądziłam ze tam jeszcze takie czasy panują..
 
Lilith wyzwiska pol biedy , jak mloda byla mala jakas babka w kolejce zagladnela do wozka no i oooo jakie ladne dziecko itp , podszedl moj maz na to baba ze to szatanskie dziecko i mi na wozek naplula:/ Mloda jest troche ciemniejsza ode mnie ale na pewno nie taka jak maz wiec babka nie zalapala .Polska pod tym wzgledem nie jest tolerancyjna jeszcze teraz ta nagonka na uchodzcow z ktorymi nie mamy nic wspolnego ...no ale mozna niezle oberwac za nic . Strach .
edit . dla ciekawskich :p mieszanka w stroju tradycyjnym :p
8ae4de8a9ceecfc1med.jpg

i mieszanka sprzed minuty :)
294b215a42aa6cbdmed.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czesc laski :-)

Wiklinka - cora cudna :-)) ludzie sa okropni...

Ivi-gratuluje talentu pieknego ogrodu i egzaminu(ow) :-*

Kejtii-czekamy na potwierdzenie ale mimo wszystko gratulacje i oszczedzaj sie ;-*

Lilith-u mnie dzisiaj 16 tydzien i wymioty byly..znowu odrzuca mnie od miesa. I wku..rzam sie jak moj dotyka moich piersi. Mam mu ochote rypnac wtedy..
 
Wiklinka bardzo ładna i ja nie widzę by nawet ciemniejsza choć trochę była hmm ona ma po prostu ciemna karnacje?
To fakt, przez uchodźców cierpi wielu ludzi nie powiązanych z nimi tylko ciemniejszych. A wy się po jakiemu dogadujecie? Angielsku?
Dla mnie takie pary jak wy to normalność, Mialam i dziewczyny mieszane z Palestyny etc. Jak się kocha to się nie patrzy na pochodzenie.

Princeseczka a bola Cie dalej?? Moj nie dotyka bo nie wolno a aż tak nie odczuwam ich. Kurcze, nie pamiętam kochana..wiesz kto u Ciebie w brzuszku mieszka??
 
Wiklinka ro straszne co piszesz, nie wiedziałam że u nas taki brak tolerancji, wcale się nie dziwię ze wolisz mieszkać gdzieś indziej. A Włochy są takie piękne! :)

Twoja córeczka jest prześliczna, będzie łamać męskie serca naszych synów
 
reklama
Lilith moj maz wbrew pozorom tez nie jest czarny :) Nie jeden polak po wakacjach jest brazowy jak on :) ja za to blada jak sciana w dodatku blond , mloda jest ciemniejsza ode mnie ale duzo jasniejsza od meza , no i ciemne oczy i szatynka . Tylko ciemniejsza karnacja nic poza tym . Jak ktos nie wie to za chiny nie powie ze ona mieszana . Maz co raz lepiej mowi po polsku ale zazwyczaj wygodniej i bardziej jasniej nam po angielsku :) Z mloda stosujemy ta metode OPOL, sprawdza sie swietnie w przypadku rodzin mieszanych . Wiec w tym momencie mloda jest dwujezyczna plus poczatki wloskiego .Teraz w miare rowno idzie z poziomem ale wiadomo jak pojdzie do przeszkola jezyk otoczenia stanie sie dominujacy .Ja konsekwentnie tylko po polsku :)

edit . wyzalilam sie i mi lepiej nawet stres mniejszy :) dziekuje Wam za wsparcie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry