reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Nie:/ ani nie mam z kim zostawić ani sobie nie wyobrażam teraz sama jechać do szpitala i siedzieć tam nie wiadomo ile w poczekalni. Gdyby coś się działo to będę prosić siostrę ale na razie chociaż się staram leżeć i odpoczywać choć mały mi działa na nerwy. Zajęłam go zabawkami i leżę. Mam nadzieję że do tej 23 nic się nie pogorszy aż Bartek wróci.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti o której synek idzie spać? Może uda Ci się poleżeć spokojnie. Kurczę dziewczyny ostatnio jakas zła passa się nas trzyma [emoji34]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miła ja wymiotowałam w poprzedniej ciazy po falvit mama odstawiłam i przeszło a przy tych co mam teraz nic sie nie działo femibion

Maleduca modne nie modne nigdy nie szylam a postanowiłam spróbować jakoś wyszło , ale pasjonatka sie nie stanę :) szczególnie mnie te jaski zauroczyły :)

Kejti dbaj o siebie !




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
O ja właśnie falvit mama biorę a dziś dorwalam w aptece witaminy dla ciężarnych za 1.99 za 30 tabletek. Producent ma nadwyżkę.

Mam nadzieję że za godzinę może krócej zaśnie, powinien o 21 ale dziś poszedł w dzień trochę później.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejti uważaj na siebie :*
Em ka ja mam prenatal duo. Jutro nie wezmę i zobaczę.

O aucie nic nie mówicie ja swego czasu trafiłam na mechanika naciągacza ale nawet nie pytajcie ile wydałam...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
dzięki za dobre słowa :) Dziś było o tyle łatwo że bazowało na wiedzy którą po prostu "mam", to jutro będzie hardcore.. ale staram się maksymalnie pouczyć żeby dać z siebie wszystko :)

Keejti jak u Ciebie? krwawisz krwią czy brązowo? Bo jeśli krwią to nie czekaj aż zaśnie tylko leć na IP nawet z młodym!!

ja wkuwam na jutro i jednym okiem patrzę na eurowizję. Tak mi się podoba piosenka Szpaka że na prawdę trzymam za niego kciuki! Słyszałyście ją?
 
Tak ja też oglądam ale już mi się oczy zamykają.
Będzie w 10 pewnie ale jest dużo dobrych.

Ivi niby krew ale strozki a nie jakaś duża ilość. Młody śpi mąż zaraz będzie a ja nie ruszam się z łóżka

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam twardy brzuch taki napięty a rano mi chlusnela krew z nosa może to mieć związek? Niedługo spróbuję wstać i zobaczę jak sytuacja. Jeśli gorzej to ip jak nie to czuwam.

Ivi trzymam kciuki za jutro, powodzenia [emoji110]

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobieto jedz na IP. Żadne krwawienie krwią nie jest normalne... Sprawdź to proszę...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry