reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Aob Ty masz nakaz i masz leżeć :)
A na którym boku lezysz? Niby się mówi że lepiej na lewym a ja nie umiem :/

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej:) a ja mam dzisiaj jakiś gorszy dzień. Jeszcze babka w sklepie mnie niesamowicie wkurzyla ale to tak że aż mną nosiło. Siedzę i disco Star oglądam żeby się odstresowac.
Jeszcze Julek mi chyba coś złapał i cały dzień jest tak marudny że już dawno tak nie było a m dopiero po 23 wraca nie wiem co to będzie. Kupiłam mu neosine ale na razie się wstrzymuje bo nie jestem pewna czy to tak po prostu katar czy coś się zaczyna.

Ale Wam fajnie z tym szyciem i jak ładnie wychodzi. Ja się nie mogę zebrać żeby sobie maszynę ogarnąć. Moja babcia szyla i mama szyje ja też bym chciała bo to jednak się przydaje

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob Ty masz nakaz i masz leżeć :)
A na którym boku lezysz? Niby się mówi że lepiej na lewym a ja nie umiem :/

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
Tez slyszalam ze lepiej bo nie uciska sie jakiejsc tam zyly.. ale ja to roznie.. krece sie z boku na bok :)

A no i Ty przy zlym samopoczuciu tez masz nakaz ;)

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez slyszalam ze lepiej bo nie uciska sie jakiejsc tam zyly.. ale ja to roznie.. krece sie z boku na bok :)

A no i Ty przy zlym samopoczuciu tez masz nakaz ;)

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko mi się leży na lewym bo mam problemy z biodrem :/
Więc głównie spędzam dzień w pozycji półleżącej lekko z nogami w górze na poduszce

Idę teraz ciasto z torebki zrobić bo jutro mam gości a brak mi weny na coś więcej ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Kejti może daj młodemu coś zapobiegawczo ? Jakiś syrop czy sok z malin ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emka fajnie, że tak sobie szyjesz :-) w ogóle ostatnio mega modne się to stało :p
Co do samochodu, niestety to taka skarbonka, ja też się ostatnio nieźle wykosztowałam - hamulce...

Kurde, przeinstalowalam apke i teraz niby lepiej wygląda i lajkowac znów mogę, za to nie da się chyba przerzac stron jak pisze posta, bez sensu :-/

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka skoro z maluszkiem ok, to ja bym się raczej cieszyła że spadku wagi :p

Ivi no proszę, to elegancko poszło! :-) gratuluję :-)

Gaga zazdroszczę takiego długiego snu, ale korzystaj póki możesz! Ja jeśli do 6 mi synek pospac pozwoli to się cieszę :p



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zaczęłam krwawic. Nie leje się po nogach ale takie cienkie strozki. Nie wiem nerwy przemęczenie czy co jeszcze. Od tygodnia jakoś mam odstawiona luteine wzięłam teraz 100 i próbuje leżeć ale nie da się przy julku :(

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Keejti a może od pogody taka maruda? Mój tak ma, że od wczoraj jest nie do wytrzymania...

Kurcze, nie dasz rady jechać sprawdzić czy wszystko ok? Nie masz z kim dziecka zostawić?

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry