reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Emalka - nie umiem na jutro:) dzis było prosto, dlatego wczoraj dopiero wykłady zaczęłam czytać;)
A na jutro mam nadzieje tez sie powkuwac...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
dzień dobry ależ byłam w szoku, budzę się, wstaję patrze na telefon a tu już prawie 11, to mi sie dziś pospało :D

Emka ale masz zdolności też bym tak chciała umieć ;)

Ivi cudny ogród i tyle miejsca :) gratuluje egzaminu :* i już trzymam kciuki za jutro :)
 
Lility minky wiesz co ja normalnymi nićmi na razie szyje i bez przygotowania :) na logikę trochę :)
A puzzle mam ukryte pod poduchami w naszej sypialni :)

Igi gratulacje :)

Wlasnie zostawiłam małego na jego mini kanapie by zasnął ale słyszę ze szaleje zobaczymy czy zaśnie ... Zostawię go tam zamkniętego moze padnie ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja tez mojego poszłam polozyc bo jeczec zaczal a dziecka szaleją w ogrodzie i go to chyba wymeczylo. Zaś boli dostałam aleeee wyskoczyło mi powiadomienie, że za dwa dni rozpocznie się @ haha. Wcześniej zawsze bolalo, może to też się nakłada?
Kończę ciasto dla siebie, drugie dla dzieci zrobione i nawet już grill się robi..
Humor taki sobie.. Ale chyba lepszy.
O mlody spi.

Emka ja nie ukryje niestety. Ukladalas juz te 3d? Bardzo ładne są. Moja jak mala była miała takie proste typu kulka na stojaku etc.

Jeszcze prania przede mną na dziś i luzik.


Ivi gratuluję, jutro z rana ten gorszy??
 
Ivi gratuluję egzaminu :)

Lilith próbowałam sprawdzić ale totalnie nie umiem od łona połowa drogi twardo później mieciutko.

Już tak myśle czy to nie od witamin dla kobiet w ciąży bo od trzech dni biorę a od dwóch gorzej się czuje, jutro chyba nie wezmę i zobaczę jak będę się czuła.

Em ka fajnie Ci to wychodzi :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Lilith cos w tym moze byc ze w terminie okresu troche pobolewa choc u mnie teraz jeszcze w polowie cyklu by bylo...

Milagros to moze faktycznie odstaw wit. na pare dni...

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob jutro nie wezmę dziś wzięłam nospe i magnez jeszcze i poleguje. Jakby się powtarzało poprosze o konsultację moja lekarke

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry