reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nie wiem jak sprawdzić czy macica jest twarda...
Ale mam dziś cały dzień lekka biegunkę i mdłości, boję się że coś zlapalam.
Ale od wczoraj biorę też witaminy, możliwe że rozstroj żołądka był od nich?
 
reklama
Mila lez i koniecznie kup nospe .

Ivi to faktycznie maja raj :)

Lilith do szycia tak?:) ja sobie ostatnio postanowiłam ułożyć puzzle i nauczyc sie szyć udało sie jedno i drugie puzzle ułożyłam w 3 dni 1000, i teraz drugie podejście do szycia :)

Dziewczyny jak złapiecie wirusa Rota albo wasze dzieci nie ma co sie męczyć wzywać pogotowie albo na IP i dają zastrzyk na m... I przechodzi. Ja to przechodziłam w ciazy i przy zapaleniu piersi pomogło raz dwa a po co narażać Siebie i dziecko na odwodnienie. Tak na przyszłość . Miła obserwuj sie . Powodzenia :)

W ogole mam dzis mega powera :) fajnie kreca mi sie sesje z klientami , codziennie mam jakas , dzis tez dostałam pozytywna info po sesji od klienta i uwielbiam te momenty :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Lilith oby dopiero przy porodzie byl kolejny raz! :)

Emka super poduchy! Gratuluje realizacji postanowien i sukcesow w pracy :) zawsze to mniej stresu
Co do klimy.. spooooro jak dla mnie a ostatnio tez troche musielismy w auto wlozyc ehhh

Miliagros i jak sie dzis czujesz??

Ivi mocno trzymam kciuki za egzaminy :*

A swoja droga nie widzialam zdjecia ogrodu..

Edit.
Otworzyly sie :) ale dzieciaki maja miejsca :) super!
 
Dzień dobry dziewczynki. Wpadam na chwilę powiedzieć że żyje, ale zmiana pogody mnie wykańcza. Od piątku wieczorem do dziś do 5tej rano bolała mnie głowa. Do tego czuje sie jak zbity pies. Nie mam w ogóle energii.
Życzę Wam spokojnego weekendu.
 
Jasia ja też bardzo przeżywam te zmiany pogody

Byłam z psiakiem na spacerku i spodkalam moja kientke ze sklepu dawno jej nie widziałam i mówi że strasznie schudłam , trochę mnie to zmartwilo niby wróciła mi waga z przed ciąży ale dzidzia dużą wiec wszystko ciągnie zemnie
 
Em ka prawdziwy talent. [emoji5] super poduszki wyszły. W ogóle dziewczyny macie zdolności manualne.

Ivi trzymam kciuki. [emoji5]

Dziś śniło mi się ze mój mąż strasznie nabalaganil w mieszkaniu tak się na niego zdenerwowalam ze aż się obudziłam w trakcie tego snu i tak mi serce walilo ze szok. [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalkadreamn te sny sie kiedyś skończą :) nie denerwuj sie :) pewnie zrobi porządek :)
A dziekuje :) to pochwale sie jeszcze innymi wykonaniem :)

Linka ja tez bardzo chudłam mam wagę 52 startowałam z 58 w tej ciazy, ale dzidzia dobrze sie rozwija wiec nie martwię sie :) jedyne co szkoda bo nje mam smaków :)

1463210725-k4nb5e.jpeg
tez z wczoraj :)

I dla synka o to sie nie chce wgrać , no cóż :)

Miłego dnia dziewczynki :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka to minky? Widzę. Je się ciezej szyję w połączeniu z bawełna bo są rozciagliwe, super Ci wyszło!
Ja tez za szycie chce się zabrać, maszyna juz załatwiona. Póki co czytam co i jak, bo ja to zielona a i nici trzeba specjalne do danego materiału.. Na początku będzie coś mega prostego i zobaczymy czy zalapie.
Gratuluję sukcesów w pracy!
Co do puzzli u mnie by nie przetrwały hihi.

Z ta rota nie wiedziałam, tu pewnie tak nie ma..

Milagros jak się czujesz? A nie zjadlas czegoś co by zaszkodziło?
Wiesz gdzie masz teraz macice? Połóż się na plecach, rozluznij się i delikatnie dotknij nad lonem i do góry się przesuwaj. Poczujesz ja w srodku. Teraz chyba jest między kością lonowa a pepkiem w połowie drogi, trochę bliżej do.u. I jeśli jest miękka to jest Oki, jak jest twarda jak kamień to źle.
Ja czasem mylę z zatwardzeniem u siebie, bo też boli wtedy.
Pamiętaj, że teraz jest okres intensywnego wzrostu macicy i rozciągania się wszystkiego u nas co ból piteguje.

Aob dokładnie. U mnie ciśnienie juz od nocy podniesione grrr.

Ivi dawaj znać jak egzamin.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry