reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam porannie.

Diabliczka współczuję bezsenności.Co do noszenia to rozumiem jak jest ciężko odmówić dziecku ale jeżeli Cię brzuch później boli to naprawdę lepiej skrócić spacerku tak żebyś nie musiała później dźwigać. A widoczki przepiękne.

Wiklinka-jeżeli czujesz te ruchy w jednym miejscu to wg mnie jak najbardziej możliwe że to dzidziuś.

Ivi nie będzie to jakiś cudowny środek Ale napiszę Co co ja zrobiłam w związku z wszechobecnymi ciuchami. Wydzieliliśmy po prostu garderobę w mieszkaniu. Duży pokój był w rzeczywistości bardzo duży i mąż wstawił ściankę z regipsu i zamontował drzwi przesuwne- za scianką jest właśnie garderoba. Nie jest to taka garderoba jakie można zobaczyć w tv -przestronna z ubraniami pięknie wiszacymi na wieszaczkach.
My mamy w tym pomieszczeniu wstawione regały pod sam sufit, i jedną szafę z miejscem na wieszaki .Niestety jest w niej ciasno ale przynajmniej ciuchy się już po mieszkaniu nie walają. Na te górne regały w zimie kładę ubrania letnie bo Ich wtedy nie używamy a w lecie przekładam na odwrót.

Linka- będzie dobrze na pewno. Szwagierka jakiś czas temu wymacała sobie jakieś zgrubienie na piersi. Też guz - niezłośliwy podobno ale do usunięcia.

Milutkiego dnia wszystkim. Idę szykować dziewczyny do przedszkola.
 
reklama
Dzień Dobry :)
i przyszedł ten dzień z jednej strony smutnawy przez pamięć o Aniołku a z drugiej pełen nadziei na wizytę, spać przez nią nie mogłam i stresik jest ale dobrze, że jest wcześnie dość to mi jakoś zleci
 
Mama 4 musi być dobrze z tym ze jak na 19 to musi być nieźle przestraszona bo tata 6 lat temu zmarł na raka jego 2 bracia to samo m, mama raka piersi miała i z jej strony tez kilka kobiet tłumaczyła jej ze na pewno torbiel bo przecież mama miała guzy milimetrowe a nie centymetr na półtorej , pewnie przez tabletki aty bo bierze od 15 roku życia bo miesiączki miała krwotoczne wręcz i odrazę tabletki wladowali :) a najśmieszniejsze to to że mówiła ze ja lewa pierś boli a w prawej ma guza ..

Ja dziś zagadkę mam z urzędu miasta mi dzwonili ze mojemu najstarsze mu synowi przyznali stypendium szkolne w wysokości 250 zł a do piątku tego musze donieść factury na ta kwotę uwielbiam jak to robią 2 razy w roku dzwonią z nienacka i proszą o faktury na daną kwotę w ciągu kilku dni a wypłata dopiero w czerwcu ...pojadę do decatlona nakazuje mu piłkarskich zeczy i będzie jak znalazł do gry w piłkę

Wczoraj urodziny mojego a już muszę myśleć o urodzinach Michaił jutro 6 :) i jeszcze dziś dzień matki u 4 latka
 
Witam się z rana. Odwiozłam chłopaków do szkoły, podrzuciłam koleżance moje L4, a teraz chwilę muszę odsapnąć, bo się zmachałam :) Muszę sobie jakoś zorganizować ten czas do popołudnia, bo jakoś mi się tak nudzi :) Pogoda nam się zapowiada ładna, ale niestety to już chyba ostatni taki dzień na razie.

linka trzymam kciuku, żeby z siostrą było w porządku. Straszne to jest, dopiero dziewczyna ma 19 lat, a już musi się martwić o takie rzeczy.

Diabliczka uważaj przy noszeniu dziecka. Ja tak przecholowałam w drugiej ciąży. Też nie raz podniosłam mojego syna, a później wylądowałam na ostrym dyżurze z krwawieniem, bo łożysko zaczęło się odklejać i miałam wielkiego krwiaka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Nie chce Cię straszyć, ale uważaj.

Miłego dnia Wam życzę.
 
Doabliczka-piekne widoki :-)
Wspolczuje bezsennosci. Tez na to dzisiaj cierpialam ale to za sprawa chipsow ktore podjadalismy z mezem wieczorem. Widac zoladek juz ciezko trawi. Cala noc mnie sciskalo, ale za glupote sie placi ;-)

Dziewczyny orientujecie sie co u Doroty slychac?
 
Hej dziewczyny :) TŻ wziął starszaki do przedszkola, także mam trochę więcej czasu od rana.. na naukę i układanie ciuchów :D

Miłego dnia wam życzę!
 
linka na pewno Twoja siostra to strasznie przeżywa. Moja mam zmarła na raka w wieku 41 lat i jeszcze pare osób z naszej rodziny. Teraz jak słyszę rak, guz to mnie trzęsie. Przy moim torbielu gin mówiła, żebym zrobiła badania test roma na oznaczenie markerów nowotworowych (nie wiem czy dobrze napisałam). A samą myśl o tym badaniu truchlałam cała, na szczęście torbiel zaczęła się wchłaniać i obyło się bez badania. Nie wiem jak bym przeżyła ten czas pomiędzy badaniem a wynikami.
 
Wczoraj minął rok jak nasz straszy syn przystąpywał do 1 Komunii Św. Ale ten czas szybko minął. Pamiętam tyle przygotowań, pracy, a tu rok przeleciał. Ale jest co wspominać. W niedzielę mają w Kościele 1 Rocznice Komunii Św.
 
Gaga trzymam kciuki&&&&&&

Linka obciążenia rodzinne niestety zmienia postać rzeczy. Rozumiem w pełni strach i obawy Twojej siostry i zyczę żeby to nie było nic złośliwego.

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony ,skuteczny sposób na plamy z trawy i ziemii?
Błagam-pomóżcie
Ubrałam wczoraj Emilce do przedszkola nowiutkie seledynowe spodnie. Wyszli na podwórko i niestety córcia miała zderzenie z podłożem... Plamy okropne... Namoczyłam w Vanishu i wyprałam w Vizirze Ale plamy choć już mniejsze to nadal widoczne. Ratunku
 
reklama
Iza ja miałam wczoraj ambitny plan oglądać eurowizje, ale padłam razem z Zu przed 20sta.
Wczoraj zrobiłyśmy sobie długi spacer. 3 godziny w trasie. Trochę się przeforsowałam, ale fajnie spedziłyśmy popoludnie. Posiedziałyśmy chwile nawet na bulwarach nad rzeką. Zu była bardzo zadowolona. Szkoda, że w pobliżu nie mamy fajnej bazy wypadowej.

Zuza wstaje codziennie po 5, więc ja w ogóle jestem przeorana. Jej drzemki (dobrze, że są) chce poświęcać na pożyteczne rzeczy, ale dzisiaj chyba się prześpię lub przynajmniej poleżę, bo organizm daje mi sygnały.

Linka może to tylko fałszywy alarm, albo właśnie jakąś cysta. Ja mam przerośniete kanaliki i jak bylam dwa lata temu na usg jeden miał 18mm, a w drugiej piersi 13mm. Za tydzień też ide, bo kazał przyjść jak przestanę karmić. W jednej piersi czuję, że się obkurczyły, a w drugiej jeszcze wyczuwam i też się trochę stresuje. Ale wiem, że jak karmiłam Zu to wysyała do zera i nic nie wyczuwałam, więc to pewnie przez nasze niedawne odstawienie. No i odkąd smaruje balsamem z wyciągiem z kapusty jakby pierś trochę zmiękła, zlagodniała i nie jest tkliwa.
A tak w ogóle to ginowie mało się znają na cycach. Ja chodzę do radiologa, który odbył praktykę w klinice onkologicznej w Houston. Koleś jest super. Kolejki do niego na minimum miesiąc do przodu.
 
Do góry