reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Q to jest tak że zawsze płaci ZUS? Ja mam miesiąc zwolnienia dopiero teraz zaczynam drugi. Ma to jakieś znaczenie?
 
reklama
ZUS płaci dopiero po upływie 30dni pierwszy miesiąc płaci firma. U mnie np płaci cały czas firma i rozlicza się później z zusem bo firma jest b duża. A Byłaś rowny miesiąc na zwolnieniu ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
Edit : tak jest chyba jak firma zatrudnia więcej niż 20-30? Osób ktoś mi tak tłumaczył.
 
Tak od 4 do 5. Czyli miesiąc. U mnie też duża firma i jak pytałam to zwolnienia mam do firmy nosić nie do zusu. To może się to zmienić po miesiącu?
 
Kejti może u Ciebie tak jest właśnie. Bo np niektóre firmy nie płacą za weekendy. Moja zawsze płaciła ale teściowej nie płaci już ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Hmm no może tak. U mnie to było tak że nie praca pon-pt tylko cały tydzień te powiedzmy 160h w różne dni
 
Keejti to ze masz zanosic do firmy l4 nie znaczy ze firma wypłaca nie dali ci w firmie żadnych druków do wypełnienia z zusu , najlepiej zadzwoń do firmy i się dowiedz kto płaci po 30 dniach bo potem możesz mieć polem o jakiś głupi świstak którego nie wypełniłas..
 
reklama
Do góry