reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Miałam zrobić mielone na obiad a tu mój luby chciał rozmrozic mięso w mikrofali i je praktycznie ugotowal .. chyba jakiś makaron zrobię z sosem w takim razie żeby mięsa nie wyzucac
 
reklama
Rogal jes spoko bo rozkłada się na 2 części. Mniejsza potem może służyć jako poduszka do karmienia maleństwa. Poza tym kosztował z przesyłka 75 zł. Więc dużo taniej niż widziałam w np w smyku.


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny a mam takie pytanko kiedy się zaczyna 2 trymestr bo jedne strony podają, że od 13 tyg a inne że od 14 tyg i teraz nie wiem
 
Gaganiestety tez nie wiedziałam, szedzie mam inaczej.. Jutro zaczynam 15 tc wiec mi wszystko jedno juz..
Ja przyjmuje wszystko z opóźnieniem, wiec wybrałabym 14. Prawidłowo to chyba 13,5tc. Ale uważam, że skończonej a nie tej co leci.

Linka spagetty zrób i po robocie.

Netta no to miałaś załatwiania.. Dobrze, że się udało!

Przygotowałam prasowanie i dodziela..
 
U mnie licząc o dnia ostatniej miesiączki zaczął się 12 tc ale z tymi trymestrami to różnie. Mam aplikacje asystent ciąży która wszystko wylicza itp.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też oglądałam te rogale na allegro Ale jeszcze nie wiem który wybrać. Są mniejsze większe,dłuższe,krótsze,chudsze ,grubsze . Do wyboru do koloru tylko ktory najlepiej wybrać [emoji22]

Prasowanie to moje ulubione zajęcie (to Była ironia) [emoji5] ale wczoraj oglądając tylko mnie kochaj rozprawilam się z moją stertą. [emoji38]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith a daj spokój za wcześnie się pochwalilam. Zdecydowałam się na to armadillo city miałam w sumie dwa do wyboru i ten żółty co chciałam ugadalam się z babka miał być niespełna rok używany i w super stanie tylko na kółkach lekkie ślady. Miała być wysyłka. A jak powiedziałam że pojadę do warszawy po niego to mi powiedziała że ona go kilka dni temu kupiła i nie popasowal jej dziecku a ta osoba od której kupiła mówiła że niespełna rok. Ma mi zrobić dokładne zdjęcia. Ale nie ma dowodu zakupu a to źle.
Czekam jeszcze na odpowiedź z 4kids jakie mają potestowe i powystawowe

A ja patrzcie dostałam min 300 mniej niż wypłaty. I to tak co miesiąc będzie? No śmiech no
 
Kejti ja dostaję mniej więcej tak samo różnica 200zl na plus. Mi płaci ZUS więc soboty i niedziele płatne. Mniej o 120zl niż w zeszłym mcu ale i jeden dzień krótszy miesiąc. I z tego co wiem to będzie się tak wahać zależy ile dni w miesiącu.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja dziś też kupiłam sukienkę :)
28ef931fc84e58438dc764422b3e2c17.jpg


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry