reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Milia- ja tez znam ten bol...to chyba korzonki. I mnie najbardziej napiernicza jak sie pokoze naplasko.. czasem nie moge noga ruszyc. Cos okropnego. Mowie do TZ ze kosci mi wychodza chyba hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny rzadko się odzywam bo nie mam czasu na nic ostatnio. Czuję się rewelacyjnie i robię porządki albo przesiaduje całymi dniami poza domem z małą.

Było coś o bólu jakby kość ogonowa w tyłek wchodziła mam to samo najbardziej jak się napracuje i potem boli niestety.

Wczoraj u nas był dzień matki i dostałam od córki róże :)

Mama czwórki to skandal ze tak potraktowaly twojego synka nieodpowiedzlne dziewczyny nie dziwię ci się ze byłaś wściekła i dobrze że synek nie zachorował .

Milagros piękna sukienka koniecznie pokaż się w niej.

Witam Nowa mamę.

Lilith wspaniale ze masz następny termin na prenatalne i oby dzidzia współpracowała.

I jak zwykle zapomniałam którą co pisała ehh jak przypomnę to dopiszę. Mam straszna skleroze w ciąży. A ja mam dzisiaj gołąbki domowe mama mi zrobiła i podała ale się cieszę zjadłam dzisiaj już mniam.

U nas piękna pogoda od tygodnia po 30 stopni dzisiaj tylko wiaterek się zerwał ale płac zabaw zaliczamy codziennie i Anastazja ma już koleżanki co prawda dużo starsze bo mają z 11 lat ale cieszy się jak je widzi i chętnie dziewczynki się z nią bawią.

Miłego wieczoru
 
zabijałam dzisiaj czas żeby jak najszybciej mi czas do środy zleciał ale chyba przesadziłam bo zaczynam się źle czuć i brzuch też troszkę czuje ale jestem z siebie zadowolona dwu daniowy obiad w tym kluski śląskie własnoręcznie robione, placek w lodówce, woda w akwarium wymieniona, szwagierka z pracy odebrana ale teraz już tylko odpoczynek bo od 6 na nogach
 
Ha widzę, że dużo z nas teraz bardziej na nogi staje hihi nic tylko się cieszyć! No i pogoda chyba tez swoje robi bo i nastrój jako tako poprawia.
Tez niedawno wrocilismy. Udało mi się dziś ze wszystkim uporać i aż bym jeszcze chciała druga torbę prasowania zrobić ale maz zabrania bo też coś pobolewa a dupka wczoraj już odstawilam.

Ogarnelam się też w sobie w środę zamawiam minky i materiał, maz maszynę przywiezie i szyję..

Pic mi się ostatnio chce ogromnie!

Pycha, różowy magnum..

Keejti to co ona trochę klamczucha nie?
 
Linka ja np żadnego takiego papierka nie pisałam, wszystko firma załatwia. Ale u Kejti może tak być że te pierwsze 30placila firma i nie policzyli jej weekendów, bo pamiętam teściowa ostatnio miała taką sytuację i pytałam jak to z ciężarnymi to im też te 30dni nie płacili a później jak już ZUS płacil to było ok :)

Zdjęcie wam wyślę jak już będę mieć okazję ja założyć bo aktualnie zostawiłam u mamy bo ja szafy jeszcze nie mam :D

Joasia ta sukienka jest chyba z tej samej firmy co ta Twoja :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros kiecka cuuuudna <3
Lilith wrrrrrr za tego magnuma to sobie powarcze :p
Netta jakis wykroj masz czy Twoj projekt sukienki ? Pochwal sie postepami jak juz zaczniesz szyc :)

a ja moje drogie dzisiaj juz bez bolu :) antybiotyk zadzialal ale biore do konca :) i juz nie wygladam jak chomik :p
dzisiaj sobie wgralam , ze cos czuje w brzuchu jakies aotylki ale to chyba jelita bo na bobo za wczesnie ...a tak juz bym chciala :)
 
Ja pamiętam jedne z pierwszych ruchów w ciąży strasznie mi się spać chialo położyłam się na drzemkę a tu jak mnie coś kopnelo od środka to od razu wstałam ja też czuję ale to jeszcze nie ruchy raczej jelita
 
reklama
Cześć laseczki :)
nie odzywałam się, sorki, ale urwanie glowy - w ogrodzie, domu.. A teraz próbuję się zmobilizować by chociaż parę stron przeczytać.. egzamin coraz wiekszymi krokami się zbliża:/ a tak strasznie sie nie chce!

Ja w końcu dostalam od endykrynologa leki i wylądowałam na eutyroxie, okazuje się że w ciązy to nawet za bardzo się nie zastanawiają tylko leki dają bo tak bezpieczniej:)
 
Do góry