reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka i jak? Dotarlas?
Sasiadow miałam pidobnych w Pl. Żyli życiem innych a nie swoim..

Diabliczka mi też wywalilo, wlasnie wrzucilam pokazuj swój :-)

Joasia tez tak uważam.. Jeśli chodzi o materac.

Dol zalatwiony, zjadlam loda, postanapisalam i idę na górę sprzątać. Może uda mi się poprasowac hmmm..

Agucha na prenatalnych może Ci już Płeć poda :-)

Milia wspolczuje, wiem o czym mówisz..
 
reklama
Keejti teraz mogę wrzucić zdj tej sukienki co kupiłam
 

Załączniki

  • Zdjęcie485.jpg
    Zdjęcie485.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 64
  • Zdjęcie486.jpg
    Zdjęcie486.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 63
Nocoz z sąsiadami to juz tak jest. Muszo o czymś gadać byle nie o sobie.
U mnie najwięcej gadania będzie na mieście jak była teściowa się zorientuje (to moje 2 małżeństwo) ale mam ich wszystkich gdzieś.

Sukienka śliczna. :-)
 
Gaga dzieki:) na brzuchu odcinana i mieści się? Ja idę po wizycie w czwartek chyba na zakupy komunijne.

Diabliczka nie kus:d

Jestem z siebie zadowolona bo wybrałam spacerówke dla Julka w końcu. I w Warszawie więc pewnie pojadę w środę obejrzeć albo m to załatwi.

I jeszcze mam nerwa bo liczyłam na więcej wypłaty. Dziewczyny na zwolnieniu jak u Was to wyliczaja w tym zusie? Co miesiąc macie taka sama kwotę?
 
Keejti tak, zaraz pod biustem odcinana i rozszerza się ku dołowi także spokojnie na razie brzusio się mieści
 
Cześć dziewczyny czy wy tez macie taki problem ze snem ? Obudziłam się na siusiu i już nie mogę zasnąć, oczy jak pięć złotych [emoji15] 3.30 rano u nas a ja sobie siedzę i patrzę sie w sufit... Ostatnio co noc mam takie przypadki [emoji45]


 
Patryska takkkk, nieznosze tego.. W poprzednich ciazach było podobnie. Z tym, ze więcej spalam w dzien. Teraz wcale.

Keejti co wybrałaś?

Diabliczka a jak Ty się czujesz?

Posprzatalam, zaraz prasowanie cała góra.. Nie prasowalam od 7tc..


Coś pominelam Grr..
 
reklama
Mała 86 super rogal. Też się nad takim zastanawiam. Daj znać czy coś wygodniej.

Gaga ladniutka sukienka[emoji5] wczoraj jak wyszłam na spacer w dzianinpwej sukience trochę dopasowanej to już dużo osób na brzuch patrzylo [emoji5]

Patryska mam to samo ze spaniem. Dziś się przebudzilam myślałam że może jest po 6 ale gdzie tam sięgnęłam po telefon a tu 5.10. Koniec spania.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry