reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzień Dobry

Patryska witaj :)

Iza to tylko zły sen, nie martw się :*

ja już po obiadku, mamy jeszcze na lody jechać :)
kurde jak się nie stresowałam tak teraz jak wizyta tuż tuż to stres rośnie czy wszystko z dzidzią dobrze
 
reklama
ja wiem, ze to tylko sen..ale w poprzedniej ciazy tez mialam taki i chwile pozniej urodzilam :( i jak sobie pomysle, ze teraz mogloby byc tak samo to mi sie nogi uginaja :(
 
Milagros tak ta lenka tez zbiegiem okoliczności z naszego powiatu ...a na tego Michała dużo brakuje im jeszcze :( ale imprezę urodzinowa zorganizowali super dzieciaki zadowolone , wyskakali się na dmuchancach obowiązkowo balony ;) motocykliści byli i zlomek z bajki auta był ;) tort zjedliśmy kupę ciasta nakupilam na wynos, wymalowali twarze i banki mydlane wszedzie atrakcje mieli ... a ja to się popłakałam jak cały rynek u nas śpiewał mu sto lat zresztą te Michałek tez się popłakałam z wrażenia ze to wszystko dla niego
 
Linka krzywda dzieci bardzo boli :(

Netta ja miałam łóżko z piankowymi materacem na początku jest ok, później tragedia jak ta gabka się zbije ale przy takich maluchach trochę to potrwa więc myślę że na początek wystarczy ;) później warto zainwestować w sprężynowy materac ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Czy to mozliwe ze witaminy koliduja mi z antybiotykiem? Dwa dni z rzedu biore ten antybiotyk , pozniej witaminy i wymiotuje ....ciagle odbija mi sie smakiem tych witamin. Dzisiaj wzielam antybiotyk , witamin jeszcze nie i spokoj :/ dziwne to
 
Heja dziewczyny.
Witam nową Mamusie.

Ja mam za sobą koszmarną noc. Takie dusznosci mnie dopadły i blada jak ściana byłam. Do tego wczoraj oko mi drgało i skurcze łydki miałam to chyba brak magnezu :-( biorę go ale pije kawę więc chyba mam deficyt. I dzis w pracy nie ma mowy o chodzeniu tylko siedzę bo jak wstaje to od razu brzuch mi twardnieje. Chyba pojade wyniki pierwiastków z krwi soboe sprawdzę...
 
reklama
Do góry