reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

jednak na zeba kazali kupic augumentin. tez amoxycylina tez wzglednie bezpieczny ale podobno na zeba lepszy. nie wiem...wyslalam meza do apteki ,mam nadzieje , ze ten bol minie i tak jak polecili dotrwam do konca ciazy. W ciemno za bardzo nie chca go robic a rtg z kolei nie zrobia :/
 
reklama
Amoxycylina bezpieczna na pewno. Oby pomogło!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Milsgros to sie usmialam z tym mowieniem kto zapyta haha :-D ja tez juz wielu ludziom powiedzialam :-)

Lilith a synek chetnie jezdzi w wozku czy jednak juz nie?

wiklinka wspolczuje :-(
 
Ja dziś wstałam z bólem głowy , milo ze chociaż dzieciaki zaczęły sprzątać swój pokój bez żadnego ale bo obiacalam im grilla po południu , pojedziemy nad wodę weźmiemy jakaś piłkę żeby się wybiegali..
z samochodu się ciesze cholernie tylko ta teściowa ; ( mojego juz nie naprawiam tylko na złom .. a wana i tak musze zakupić bo do skody tylko 5 osób a musze mieć 7 osobowe , z tym ze w mieście super wygoda bo mała skoda jest a wiadomo ze do lekarza nie zabieram wszystkich naraz :)

Co do sąsiada to zaczęłam się trochę bać bo niech gdzie gaz zostawi albo coś , powinni też z opieki czy skąds zaglądać do takich starszych ludzi jak są sami , a nie pozostawieni sami sobie ..
jak u mnie pięknie dziś wczoraj ponad 20 stopni dziś tez się zapowiada ze piękny dzień będzie :)
 
Hej laseczki :) Ja dziś bardzo nakręcona, na 11:30 mam wizytę u endokrynologa i nakręcam się że może babka poradzi mi coś na tarczyce i okaże się że to przez nią zawsze w ciąży "tyje jak świnka" :) I może tym razem się uda temu zapobiec ;) Trzymajcie kciuki!

Wikliknka jak ząb?

Ja podziwiam te które nie powiedziały całemu światu jeszcze :) szacun dziewczny, u mnie najbliźsi wiedzieli już od ok 6 tc :D ale też dlatego że u mnie brzuszek od razu wybija to utrzymać w tajemnicy byłoby niemozliwe :)
 
Hej:) a u mnie nic ciekawego się nie dzieje..brzuch trochę pobolewa ale to pewnie przez rozciąganie więc nie panikuje tylko leże, dla współlokatora powiedzialam że czas mu się zbierać ,więc szuka już powoli pokoju :) i będę mogła przynieść ciuszki dla bombelka do domu poukładać sobie ;) a szukałam spodni ciążowych w galerii i ceny zwalają z nóg biorąc pod uwagę że długo w nich nie pochodzę ...i co ..zaszlam do ciucholandu pod blokiem i patrzę wisza jak nowe :) mój rozm, nie wytarte nigdzie ,no nowki :) jak nikt nie kupił to chyba biorę :) 15zl :D a z dobrą nowina długo nie czekałam ,najbliżsi wiedzieli około 2 ms :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry :)
Lilith ładniutka z Ciebie babeczka a synuś kochaniutki :)

Ivi cudne te Twoje przebrania :)

Wiklinka współczuje problemów z zębem :/ ale oby antybiotyk szybko pomógł

wstałam dziś i nie mam ochoty na żadne jedzenie :/ a zaraz się będę robić głodna
wczoraj wieczór bolał mnie brzuch poniżej pępka i nad renem jeszcze też ale już przeszło
u mnie już sporo osób wie ale jeszcze nie wszyscy, reszta się dowie po następnej wizycie ;)
 
Poczytalam sobie co u styczniowek :) ..bladziutka kreska jest, ale jest ;) , czekam na wyniki bety, tak się cieszę ..hehe ..jeszcze niedawno u nas tak było:) szybko ten czas leci :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry