reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti- nie dobrze mi było od rana, a po tym tekście to zaraz kibelek będę tulić. Zboczone oblechy:errr: Świat jest pełen popaprańców
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki :) Długo mnie nie było , w sumie korzystaliśmy z ciepłych dni i większość nie było mnie w domku. Na wizycie gino założył mi kartę ciąży , wyniki odebrałam, niestety mam niską hemoglobinę i żelazo muszę brać, ale powiedział, że to przez to, że jestem dawcą krwi i co 3 miesiące oddawałam krew, dlatego tak się obniżyła, ale mam nadzieję nadrobić :) Czekam jeszcze na wyniki cytologii. Brzucho rośnie mi z dnia na dzień. Mam taki jak z młodą w 5 miesiącu... :)
 
Ooo Zana sie znalzla! :p nie masz znikac :-\

Dziewczyny moj tato to maruda jak nic, ale jak trzeba to wszystko zrobi dla swoich dzieci :-D

A hot dog pycha tylko za maly haha :-D


Edit

Keejti ja niestety tez mam ten sam problem z mlodym i czasem tez odpuszczam wyjscia, ale mimo wszystko czesto musze go gdzies podniesc np. Do wanny, do lozka...
 
Keejti sam tytuł linka mnie odstrasza, nawet nie wchodzę.

Ja mojego synka ciągle na rękach noszę ale to maluszek, chociaż 12 kg sobie waży...

Żana fajnie Cie widzieć. Pokaż brzuszek :-)
 
reklama
Do góry