reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

U mnie najpierw leciala ropa-jak lzy...nie moglam tego powstrzymac. Pozniej poszlam do lekarza dal leki i jak wrocila to.polozylam sie i zasnelam.. boze dziewczyny wygladalam jakby mnie ktos pobil! Takie spuchniete powieki mialam.na dole i na gorze ze nie moglam oczu otwierac a musialam zeby te masc zaaplikowac... otwieraly mi sie na takie poziome kreseczki tylko..mama jak mnie zobaczyla to sie przestraszyla i na pogotowie chciala dzwonic . A no i spojowki czerwone jak u bialego szczura...
 
reklama
Princeseczka no dokładnie tak jak ja.. Rano siła to wymywalam..ta zaschnieta ropę a w nocy 3 razybwstawalam myć.. Jak mnie corka zobaczyła rano to tez się przestraszyla..

Linka biedaczek.. Mnie to wkurza i boli a co takiemale dziecko przeżywa..

Czyli ja myślę, że to od tych zatok w koncu schodzi.. Oczy to jak krwią mam zalane..


Wzięło mnie na słodkie i czekoladę.. Wafel z nutella i mleko z czekolada.. A zas wymiotuje to kiepsko się to skończy..


Jeju ale byk wyskoczył..curka haha aż w oczy zabolało
 
Ostatnia edycja:
Lilith może nie będziesz wymiotowc ... oby

Ja dziś na obiad młode ziemniaki standardowo mizeria i mielone , mielony jeść nie będę ... i mój poleciał po kole bo pije litrami , mało to chowam się przed dziećmi ha ha , bo im nigdy nie daje coli do picia a nie wiedziała bym jak im wytłumaczyć ze wiecznie mowie ze nie można bo nie zdrowe a sama pije
 
Linka ja mam tak z chipsami :-D chociaz i tak mniej ich jem niz przed ciaza. Jak sie maz nade mna lituje i mi kupi to zjem :-D
Wczoraj znowuz naszla mnie ochota na loda na patyku w czekoladzie :-p dzwonilam do taty zeby mi kupil bo akurat byl na zakupach :-D
 
Linka pysznosciowy obiad ;)
Ja będę mieć zupę ziemniaczana i skrzydełka i ziemniaki z piekarnika zrobię do tego sałatki z pomidora ogórka i sałaty zielonej :)
 
Lilith o tomografie Ci może chodzi to ja miałam niedawno i mam co jakiś czas.
A ja właśnie wcinam rybę smazona i ziemniaczki w talarki pycha.
Wstyd się przyznać ale chyba z pół godziny naczynia zmywalam bo z wczoraj wszystko zostało ;p
 
reklama
Ja czekam na hot doga :-).tata ma mi po pracy przywiezc i juz nie moge sie doczekac :p

Ivi dobrze by bylo jakby obeszlo sie bez antubiotyku, bo to takie malutkie dzieciatko jeszcze:-\

Lilith ja tak nigdy nie mialam masakra :-\
 
Do góry