reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros ósemki najlepiej usuwać zanim się pojawia (tzn zalążki), wtedy jest bez większych problemów.

Gosia co do suwaczkow, ja na tel widzę tylko drugiej Gosi, ale ciągle na 5 tc i 2 dni do wizyty...

Ja dziś byłam na tych badaniach i czekając w kolejce zemdlalam, masakra.
 
reklama
Ojojojojoj, wreszcie po wizycie i śniadaniu nie było tak strasznie, ale przez najbliższy miesiąc będę pracować. Lekarz stwierdzil, że to za wcześnie na zwolnienie, a w pracy mam sobie robić przerwy i się nie przemęczac. Na nic tłumaczenia ze musze stać 8 godzin i nie mam nawet 5 minut na przerwę.. a mdłości, wymioty i zawroty głowy skutecznie uniemożliwiają prace...
 
Gosia niepisz o jedzeniu bo smaki robisz...

Ja dziś fatalnie chłopców zaprowadziłam było w porządku , teraz leżę wstać nie mogę słabo duszno ręce mi się trzęsą ... musze potas zrobić czy mi nie spada przed ciążą tak miałam
 
Milagros ósemki najlepiej usuwać zanim się pojawia (tzn zalążki), wtedy jest bez większych problemów.

Gosia co do suwaczkow, ja na tel widzę tylko drugiej Gosi, ale ciągle na 5 tc i 2 dni do wizyty...

Ja dziś byłam na tych badaniach i czekając w kolejce zemdlalam, masakra.
Wiem, że wtedy najlepiej, ale mam wąska szczenke i ósemki rosną mi bardzo głęboko, trzeba nawet przy wysuniętym już zębie rozcinac dziaslo A ostatnio nawet trochę i policzek bo szła w bok, i korzeń zakręcony do tego. Te co mi zostały akurat na szczęście mają proste korzenie, więc najgorsze za mną. :)
 
Mi też 8 jeszcze wychodza, przez nie żeby mi trochę się zaczęły przesuwać choć niewidocznie.. A mówiłam wam, że mam do wyrwania? Nie wiem kiedy się zabrać za to..

Pterusinska co to za lekarz.. Śmiechu warte.. Nie możesz iść do innego??


Jeju hot dog!! Polskiego bym zjadła albo hamburgera czsnkowego.. Tu hot dog to bułka z parowa feee.. Parę razy robilam ale to nie to samo.. Za to hmm.. Bułkę z pieczarkami bym wchlonela tylko ten ból w klacie..
 
Wchodze!


f2w39jcgdz0az452.png
 
Idę prywatnie ale najbliższy termin na 3 maja dostałam, wiec niewiele mi to daje.
A 'publicznie ' nawet jeśli teraz zmienię lekarza to zmiana wejdzie w życie od czerwca.
Witam w Nirwegii.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj czuje się tragicznie. Zaczęłam 8 tydzień. W którym tyg mowilyscie ze jest kumulacja objawów?
Mdłości, wymioty, bóle pleców, duszno i slabo. Wszystko po kolei. Jedno co mnie niepokoi poza normalnym bólem brzucha to takie bóle skurczowe. Plamienie jest nadal.
Chyba się przejade dzisiaj na IP.
Nie wiem nie zjem , źle. Zjem, źle.
Miałam mieć dzisiaj wizytę na NFZ ale zadzwonili do mnie ze pani doktor nie dotrze [emoji21] dopiero w przyszły piątek ide[emoji53]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry