reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dobra nie wrzucam żeby nie zapeszac. Dziewczyny co korzystacie z medicover powiecie jak placicie? Bo właśnie dostałam ofertę męża z firmy 225 zł za całą rodzinę 72specjalistow też dla dzieci sporo badań a co dla mnie ważne prowadzenie ciąży. I mój mąż narzeka że drogo, zaznaczę że my w sumie większość na fundusz chodzimy i każe mi zdecydować
 
Ja mam tylko na siebie ale dużo mniej - wydaje Mó sie ze faktycznie drogo 2400 na lekarzy z reguły nie wydajesz w rok chyba ze ktos sie leczy długoterminowo albo wlasnie ta ciaza , posprawdzać pakiety indywidualnie nawet lux med , enelmed i innych
 
Ja pieke tylko z mojewypieki, wszystko wychodzę a od pueczenia jestem uzależniona hihi. Choć teraz szans nie ma..

Emka pulpeciki się robią, dziekuje.
 
reklama
Do góry