reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ok.a mysliscie ,ze co ile mozna brac ten apap,jakos wieczorem i rano jak jest wieksza temperatura?
przepraszam,ze was tak mecze,ale to moja pierwsza ciaza, naczytalam sie takich strasznych rzeczy,ze juz nie wiem co mam robic
 
reklama
Marti spróbuj może najpierw pół tabletki rano i pół na noc. Też byłam ostatnio zaziebiona, brałam ten *spam* dla kobiet coś tam chyba dał, plus herbata z cytryną i miodem. I inhalacje. A może paracetamol sobie kup wiem że można ?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Na gorączkę w ciąży czytałam że zima kąpiel pomaga zimne okłady nie można nic brać jak mnie ząb bolał i byłam w aptece żeby coś kupić to babka mówiła że nie można nic tylko nospe ale to na brzuch i paracetamol a właśnie jak miałam ta jelitowke to brałam nospe bo mnie brzuch bolał i pomagalo
 
Agucha, tak, na wizazu na Teżetowkach 2011 sie udzielalam swojego czasu:-) no a wczesniej na kursantkach na prawo jazdy:-)

Tak myślałam, chyba tylko tam można spotkać TZ a na pewno stamtąd się to wywodzi :) ja tam swego czasu byłam modem, na pazurkowym :p potem urodziłam Mloda wiec życie przestało dla mnie istnieć a potem wrocilam ale juz tylko żeby czytać :)
 
reklama
Do góry