reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dobra nie wrzucam żeby nie zapeszac. Dziewczyny co korzystacie z medicover powiecie jak placicie? Bo właśnie dostałam ofertę męża z firmy 225 zł za całą rodzinę 72specjalistow też dla dzieci sporo badań a co dla mnie ważne prowadzenie ciąży. I mój mąż narzeka że drogo, zaznaczę że my w sumie większość na fundusz chodzimy i każe mi zdecydować
 
Ja mam tylko na siebie ale dużo mniej - wydaje Mó sie ze faktycznie drogo 2400 na lekarzy z reguły nie wydajesz w rok chyba ze ktos sie leczy długoterminowo albo wlasnie ta ciaza , posprawdzać pakiety indywidualnie nawet lux med , enelmed i innych
 
Ja pieke tylko z mojewypieki, wszystko wychodzę a od pueczenia jestem uzależniona hihi. Choć teraz szans nie ma..

Emka pulpeciki się robią, dziekuje.
 
reklama
Do góry