reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Ziemniaczek ja z racji zawodu często przechodziłam jelitowke wiec się o tym naczytalam. Według tego co czytałam zagrożenia nie ma. Jak chcesz się przestać denerwować to przyspiesz wizytę taak jak radzi Keejti, będzie wszystko ładnie widać skoro to 10 tc.
 
Hihi nawet jak się nie karmi to wiszą niestety. Może to i sprawa indywidualna ale w większości tak slyszalam i sama mam pidobnie. Z e cycki mam a-b, wiec niestety jak dawniej wyglądać nie będą. A dużo się nasmarowalam hihi.

Myslalam, ze dzis lepiej się czuje heh..dopóki nie zjadlam..
Chcieliśmy pojechać do salonu, do serwisu cześć rzeczy z auta zabrać bo trzymają juz miesiąc! No paranoja.. Przeglądu tez nie ma jeszcze.. Ile można.. A na kilka dni miało być..
Za to jeździmy zastępczym takim, jakie chyba chcemy kupić ze względu na 3 maluszka i nawet niezgorszy..
Nie wiem czy się wyzbieram..

Emka ile tych pulpetow może wyjść? Chyba dzis maz zrobi bo chodzą za mną.. Tylko nie wiem czy one czy koperek..Bo może zupa koperkowa byłaby Oki..

Iza na kiedy Ty masz termin?
Około 11listopada:)
 
Boże dziewczyny jak ja wam dziękuję jesteście kochane nawet się popłakałam że szczęścia. Wiedziałam żeby tu napisać i się nie mylilam. Dam wam znac 5 jak wrócę od lekarza
 
Aob66. Nie krwawilam dzięki Bogu ale czytałam na forum że ciąża obumarła nie musi być poprzedzona krwawieniem dlatego nie byłam pewna
 
reklama
Do góry