reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka, ja też nie mogę patrzeć na takue cierpienie.. O ile dobrze pamiętam ona ma jakąś wadę czy co się dzieje? Szkoda, że wcześniej nie dało się tego wykryć..bardzo to przykre..

Moj synek jeszcze spi a ja pobudka 6.40 i zasnac nie mogę..

Ivi gratuluję.

Gwiazdeczka wczoraj nic nie pisała..
 
reklama
Joasia dzieki za odpowiedz :) o to dobrze ze nie tylko ja tak mam :) mialam nadwage przed ciaza wiec mnie to cieszy moze nic nie przytyje tylko to co schudlam :)
 
Linka trzymam kciuki żeby malutkiej się poprawiło :)

Gosia ja najpierw schudłam 2 kg, a teraz już to nadrobilam i mam nawet 1na plusie :/ ah mam nadzieję że nie zrobi się ze mnie wieloryb.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Gosiu to dość normalne. Ja w ciazy z cora cierpialam na niepowsciagliwe wymioty czy jakoś tak i sporo poleciało. Z synem w ciągu kilku dni było -6kg a bylam na tabletkach antywymiotnych. Z tym, ze w obu ciaxach startowalam z wyższą waga. Niby im wyższa tym więcej leci. Teraz tez juz mam w dol, choc niecduzo bo 1-1,5kg. Nie przejmuj się.
 
Dzień dobry;) ja przed ciążą wazylam około 49,5 a teraz 50,5(dzisiaj wg kalendarza zaczął się 3ms):) ale ja liczę że zostanie mi chociaz trochę po wszystkim:)bo zebra widać :) a mam pytanie do mam które już urodziły jak jest u was z piersiami po ciazy to prawda że jak się karmi to później wisza?..
 
Hihi nawet jak się nie karmi to wiszą niestety. Może to i sprawa indywidualna ale w większości tak slyszalam i sama mam pidobnie. Z e cycki mam a-b, wiec niestety jak dawniej wyglądać nie będą. A dużo się nasmarowalam hihi.

Myslalam, ze dzis lepiej się czuje heh..dopóki nie zjadlam..
Chcieliśmy pojechać do salonu, do serwisu cześć rzeczy z auta zabrać bo trzymają juz miesiąc! No paranoja.. Przeglądu tez nie ma jeszcze.. Ile można.. A na kilka dni miało być..
Za to jeździmy zastępczym takim, jakie chyba chcemy kupić ze względu na 3 maluszka i nawet niezgorszy..
Nie wiem czy się wyzbieram..

Emka ile tych pulpetow może wyjść? Chyba dzis maz zrobi bo chodzą za mną.. Tylko nie wiem czy one czy koperek..Bo może zupa koperkowa byłaby Oki..

Iza na kiedy Ty masz termin?
 
Ostatnia edycja:
Iza u mnie podobnie jak u,lilith z cycami :-) karmilam krotko a i tak juz nie sa takie jak wczesniej.. ale na szczescie dobrze dobrany stanik i nie jest zle :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :blink:. Dwa tygodnie temu pisałam wam że nie mam objawów ciążowych że wszystko dobrze z moich objawów to bolące pierś i częsta toaleta to tyle. A na święta zaczęło się wymioty i to silne i straszny ból brzucha ale nie podbrzusze okolice pępka boki i żołądek. Teraz dopiero wiem że przeszlam chyba grype żołądkowo jelitowa. Taki ból że masakra meczylam się 3 dni. Teraz zastanawiam się czy wszystko jest dobrze czy malenstwo tam jeszcze jest. Jestem załamana bo boję się że je straciłam. Piersi mnie już nie bolą myślę że tam już nic nie ma. Jestem załamana a lekarza mam dopiero 5 kwietnia a jestem już w 10 tygodniu. Dziewczyny co myślicie o tym :frown:
 
Do góry